Hoşgeldiniz  
................................................

Aile Sağlığı Merkezi Çarşamba Günü Hizmete Açılıyor…

Erkan Ilik | 25 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın geçtiğimiz yıllarda Patlangıç, Pazaryeri ve Menteşeoğlu Mahallelerine söz verdiği Aile Sağlığı Merkezi yarın saat: 14.30 da hizmete açılıyor. Bölge halkının zor şartlarda sağlık hizmetini aldığı 3 No’lu Sağlık Ocağı’nın hemen arkasına yapılan Aile Sağlığı Merkezi coşkulu bir törenle Fethiyelilerin hizmetine açılacak. Başkan Saatcı, Fethiye halkını Çarşamba günü yapılacak açılışa davet etti.

Fethiye Belediyesi tarafından Patlangıç Mahallesi’ne yapılan Aile Sağlığı Merkezi hizmete açılıyor. Patlangıç Mahallesi’ndeki 3 No’lu Sağlık Ocağı’nın yerine daha modern ve büyük şekilde tasarlanarak yapılan Aile Sağlığı Merkezi, Çarşamba günü saat: 14.30 da açılacak.

“Biz Gücümüzü Halkımızdan Alıyoruz”

Açılışa tüm Fethiye halkını davet eden Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, “Daha önce burada 2 katlı bir bina vardı. Hem hasta yakınları, hem hastalarımız burada sağlık hizmetinde zorluklar yaşıyordu. Aynı zamanda hastalarımızı tedavi eden doktorlarımız ve sağlık çalışanları da aynı zorluğu yaşıyordu. Biz bu açıdan bir söz verdik. Sağlık Ocağı üstümüze vazife bir iş değil aslında… Aynı Fen Lisesi’nde, Karagözler Camii’nde, Huzurevi ve Kadın Konuk evinde olduğu gibi bir yerde bir eksiklik varsa Fethiye Belediyesi oraya el atmak zorundadır. Buraya bir proje çizdik ve onaylattık. Sadece Patlangıç Mahallemiz değil, yaklaşık 25 bin kişiye hizmet verecek. Bütün Fethiyelileri Çarşamba günü, saat: 14.30 da Patlangıç Aile Sağlığı Merkezi’mizin açılışına davet ediyorum. Biz bunları yaparken gücümüzü halkımızdan alıyoruz. Tüm Fethiye ailemizi burada görürsek daha da keyifleneceğiz. Şimdiden hayırlı olmasını temenni ediyorum. Buraya gelen herkes şifa bulsun” dedi(FG)

aile sağlığı merkezi hizmete açılıyor

481 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle