Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

ADD’nin Yeni Başkanı Haydar Murat Topçu

Erkan Ilik | 10 Şubat 2014 | Genel, Güncel A- A+

ADD’nin Yeni Başkanı Haydar Murat Topçu

Atatürkçü Düşünce Derneği Olağan 10.Genel Kurulunu Fethiye Kültür Merkezinde yaptı.105 üyenin katıldığı toplantı Saygı Duruşu ve İstiklal Marşıyla açıldı. Divan Kurulu Başkanlığına Adnan Özbaki,2.Başkanlığına Ayşe Mine Deniz, yazmanlığına Esra İrten seçildi. Genel Kurula, Atatürkçü Düşünce Derneği Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Lütfi Kırayoğlu, Şubenin kurucu başkanı Selahattin Güzel, Ölüdeniz Belediye Başkanı Keramettin Yılmaz(Belediye Başkan Adayı)  konuk olarak katıldı: Konukların ülke gündemini değerlendiren konuşmalarından sonra gündemin görüşülmesine devam edildi. Yönetim Kurulu dönem çalışma raporunu şube başkanı Güngör Berk okudu, konuşmanın sonunda Atatürkçü Düşünce Derneğinin ulus devletimizin içinden geçtiği bu sıkıntılı süreçte adalet, hukuk ve demokrasinin tam anlamıyla yerleştiği devlet adamlığından paylarını almış, dürüst devlet adamlarıyla, Atatürk İlke ve Devrimlerine bağlı olarak iyi ve temiz yönetilen, tam bağımsız ve çağdaş Türkiye yolundaki mücadelesine kararlılıkla devam edeceğini belirtti. Şube Bilançosunu sayman Yasemin Çalış okudu, denetleme raporunu denetçi Hasan Kalkan okudu, yönetim ve denetleme kurulunun aklanmasından sonra seçimlere geçildi. Yönetim Kuruluna HAYDAR MURAT TOPÇU, GÖZDE GÜRSOY HOŞAFÇI, NURSEL TÜRETKEN, ULAŞ TAŞ, ALTAN GÖKALP, CÜNEYT LEVENT, ŞEFİK KANDEMİROĞLU seçildi.

Güngör Berk Görevi Haydar Murat Topçu’ya Devretti

Yapılan kongrenin ardından Add mevcut başkanı Güngör Berk görevi yeni Başkan Haydar Murat Topçu’ya devretti. Dernek binasında yapılan mini törenin ardından konuşan Güngör Berk, “10. genel kurulumuzu başarılı bir şekilde tamamladık. Cumhuriyetin temeli olan Atatürk ilke ve inkılaplarına yönelik çalışan bir dernektir. Çalışkan ve yurtsever bir topluluğa sahibiz. Bizlerde kimse görevden kaçmaz. Yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz. ”ifadelerini kullandı.

Yeni başkan Haydar Murat Topçu da yaptığı açıklamada; “Bugüne kadar yapılan çalışmalardan dolayı eski yönetim kuruluna teşekkür ediyoruz. Bu bir bayrak yarışıdır. Türkiye de önemli bir simge olan, ışıklar kenti Fethiye’nin Atatürkçü düşünce ışığında, ışık ülkesi Fethiye’mizde, aydınlanmanın devam edeceği inancımızla derneğimize katkı bulunmalarına destek vermelerini Atatürkçü gençlerin yetişmesine katkıda bulunmalarını istiyoruz. Bizden önce görev yapan değerli büyüklerimizin tecrübelerinden faydalanacağız. Onlar çıtayı çok yükseltti. Çok başarılı aktivitelere imza attıklarının farkındayız. Çalışmalarımızla bizler de önder olmaya çalışacağız. Derneğimizi Fethiye halkının bayrağı haline getireceğiz. Güngör Berk bizim için bir nevi onursal başkandır.”dedi.

Add’nin Yeni Başkanı Haydar Murat Topçu

1967 yılında Fethiye de doğdu. 1985 yılında Işıklar askeri lisesinde öğrenim gördü. 1989 Kara Harp Okulunda eğitim gördü. 2012 yılında kıdemli Albay rütbesiyle emekli oldu. 2 yıldır Add üyesi Fethiye de yaşamını sürdürüyor.(FG)

Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Yeni Başkanı ve yönetim kurlu üyeleri görev dağılımı (6)_320x480 Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Yeni Başkanı ve yönetim kurlu üyeleri görev dağılımı (13)_320x480 Atatürkçü Düşünce Derneği Fethiye Şubesi Yeni Başkanı ve yönetim kurlu üyeleri görev dağılımı (25)_640x427

 

2286 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle