Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Acarlar’ın 5 Milyon Dolarlık Yatırımı muhteşem bir törenle Açıldı

admin | 20 Kasım 2011 | Güncel A- A+

Acarlar A.Ş Fethiye’ye bağlı Yanıklar Köyü’nde  5 milyon dolara mal olan KİA showroom,gıda deposu ve  OPET yakıt istasyonunun açılışını muhteşem bir törenle yaptı.

Yapılan törene Muğla Valisi Fatih Şahin,AK Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa,CHP Muğla Milletvekili Ömer Süha Aldan,MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan,Dalaman kaymakamı Yılmaz Şimşek,Ortaca kaymakamı Mustafa Gürdal,Fethiye Kaymakamı Mehmet Ali Karatekeli,Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik,Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi,Dalaman Belediye Başkan Vekili Gürcan Kayacık,Muğla Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Bülent Karakuş,Dalaman,Ortaca ve Fethiye ‘nin siyasi parti ilçe başkanları,idari birim müdürleri,iş dünyasının ve siyasetin önde gelen isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Yaklaşık Bin 500 davetlinin katıldığı açılış töreninde Muğla Milletvekilleri Mehmet Erdoğan,Ömer Süha Algan ve Ali Boğa kısa birer konuşma yaptı.Milletvekilleri konuşmalarında Acarlar A.Ş’ ye yaptıkları yatırımdan dolayı teşekkür ettiler.Acarlar A.Ş’yi Muğla’nın hiçbir ilçesini ayırmadan her yerine yatırım yaptığını ifade ettiler.AK Parti Milletvekili Ali Boğa konuşmasında ayrıca Türkiye’nin 2009 yılında %9 ,2010 yılında ise %10 büyüme gerçekleştirdiğini Avrupa’nın en güçlü ülkesi olan Almanya’nın ise ancak %2.5 büyüme planladığından bahsetti. Milletvekillerinin konuşmalarının ardından Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatçi kısa bir konuşma yaptı. Saatçi konuşmasında Acarlar A.Ş’nin Fethiye’ye böyle bir yatırım yapmasından mutluluk duyduğunu ifade etti. Daha sonra Acarlar A.Ş’nin yeni işyerinin açılış kurdelesini milletvekilleri, kaymakamlar ve belediye başkanları hep beraber kestiler. Acarlar A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Acar misafirlerini yeni işyerini gezdirerek işyeri hakkında bilgiler aktardı.Mevlüt Acar “Yeni işyerimizde yaklaşık 150 personelimiz daha çalışacak.Acarlar A.Ş ailesi olarak büyümenin mutluluğu içerisindeyiz.Bizler buraların emanetçileriyiz.Acarlar A.Ş’nin gerçek sahipleri bölge halkıdır.Açılışımıza gelen tüm misafirlerimize bizleri onurlandırdıkları için çok teşekkür ediyorum.”dedi.

575 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 8,0056
EURO 9,5366
BIST 10,6974
ALTIN 464,90

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle