Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

Esenköy’de Saatcı Rüzgarı

Erkan Ilik | 02 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Esenköy’de coşkuyla karşılandı. Başkan Saatcı’nın mitingi için Esenköy Düğün Salonu’na akın eden köy sakinleri, salonu tıklım tıklım doldurdu. Büyük coşkunun yaşandığı mitingde Başkan Saatcı’nın konuşmaları alkışlarla sık sık durduruldu. Geçtiğimiz yıllarda Esenköy halkı bir parka Behçet Saatcı ismini de vermişti.

Yaklaşan Yerel seçimler öncesinde köy ve beldelerde toplantılarını sürdüren Fethiye Belediye Başkanı ve DP Belediye Başkan Adayı Behçet Saatcı, Esenköy’de büyük bir coşkuyla karşılandı. Köydeki düğün salonu tıklım tıklım dolarken, mitinge katılan bayan sayısının çokluğu dikkatlerden kaçmadı. Düğün Salonu’na sığmayan vatandaşların bazıları pencerelere çıkarak Saatcı’nın konuşmasını dikkatli bir şekilde dinledi. Bölge halkına seslenen ve konuşması sık sık alkışlarla kesilen Başkan Saatcı, “Esenköy bizim gönlümüzü fethetti. Allah bizi size mahcup etmesin inşallah. Bizim yöneticilik anlayışımızda orası Fethiye, burası başka bir şey yok. Nerede ağlayan bir çocuk görürsek, nerede kanayan bir yara görürsek biz orada olmaya çalışıyoruz. Ben sizin sıkıntılı günlerinize gelirim. Beni başınız derde düştüğünde arayın. İyi gün dostu değil, kötü gün dostudur adam. Biz sizin kötü yanınızda hep yanınızda olduk, olmaya da devam edeceğiz” dedi. Başkan Saatcı’nın bölgenin sıkıntılarına olan hâkimiyeti de dikkatlerden kaçmadı. Esenköy’e yapılacak olan projeleri vatandaşlara sunumlar eşliğinde anlatan Başkan Saatcı, aynı zamanda bölgede yapılan festivallerin daha da geliştirilip, tanıtılarak yapılacağını da ifade etti. Başkan Saatcı, 15 yıldır kendi sınırları içerisinde olmasa dahi birçok köy ve beldede olduğu gibi Esenköy’ün de içme suyu gibi birçok sıkıntısını çözmüştü. Bölgede yaptığı hizmetlerle sevilen ve sayılan Saatcı, köy halkı tarafından önceki yıllarda bir parka ismi verilmişti.(FG)

demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (2)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (4)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (9)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (10)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (11)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (12)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (16)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (17)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (18)_640x427 demokrat parti esenköy toplantı behçet saatcı (20)_640x427

943 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle