Hoşgeldiniz  
................................................ ..........................................................

2023 Hedeflerine Anadolu Kadını Götürecek

Erkan Ilik | 08 Mart 2014 | Genel, Güncel A- A+

Ak Parti Muğla Milletvekili Ali Boğa, Bodrum’da ak kadınlarla birlikte Kadınlar Gününü kutladı. Seçim çalışmalarına yardımcı olmak için Bodrum’a gelen Ali Boğa, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde toplanan kadınların Kadınlar Gününü kutlayarak yaş pasta kesti.

1071 Malazgirt Zaferinde Anadolu’ya adını veren Türk kadını, Kurtuluş Savaşında da cepheden cepheye koşmuş, Nene Hatunlar, Tayyar Rahimeler, Gördesli Makbuleler, Onbaşı Nezahatler bu uğurda kendilerini feda etmişlerdir diyen Boğa, dünyanın her yerinde en büyük acıları kadınlar çekmiştir, bu acı kadınları olgunlaştırmış ve evladına, ailesine, yuvasına, yurduna daha çok sahip çıkar hale getirmiştir dedi.

Türkiye’de ekonomik sıkıntılardan tutun da terör belasına kadar her türlü derdin yine Anadolu kadınının sırtına yüklendiğini ifade eden Ali Boğa, ‘Yaşadığımız ülkeyi omuzlarında yükselten kadınımıza minnet borcumuz vardır. Türkiye’yi 2023 hedefine de, 2053 hedefine de, 2071 hedefine de taşıyacak olan Anadolu kadınıdır.  Bu vesile ile büyük fedakârlıklara katlanan kadınlarımızın önünde saygıyla eğiliyor, yürüttükleri onurlu mücadeleden dolayı minnetlerimi iletiyorum. Kadın haklarını yaşam felsefesi haline getirmek dileğiyle… Dedi.(FG)

ali boğa_363x480

 

539 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2022 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle