Hoşgeldiniz  
..................................................................................

2. el pazarına yoğun ilgi

admin | 01 Şubat 2012 | Güncel A- A+

Her ayın ilk Çarşamba günü kurulan ikinci el pazarında vatandaşlar kendilerinin kullanmadığı ancak başkasının kullanabileceğini düşündükleri eşyaların satışını yaparak değerlendiriyorlar. Havanın soğuk olmasına rağmen Fethiye Belediyesi tarafından hayata geçirilen ikinci el pazarına vatandaşlar aşırı ilgi gösteriyor.
Fethiye Belediyesi tarafından her ayın ilk Çarşamba günü Salı Pazarı kapalı alanında kurulan ikinci el pazarına vatandaşlar hem alışveriş için hem de satış için yoğun ilgi gösteriyorlar. İlk kurulduğu sıralarda 70-80 stant kurulan ikinci el pazarında bugün 200’e yakın stant açıldı. Her ayın ilk Çarşamba günü kurulan ikinci el pazarına vatandaşlar oldukça fazla ilgi gösteriyor. Yılın ikinci pazarı yine ilgi gördü ve vatandaşlar yine stantlar önünde kalabalıklar oluşturdular.
2009 Temmuz ayından itibaren kurulmaya başlanan pazarın şimdilerde 200 standa ulaşması, hem stant açanları, hem de vatandaşları oldukça memnun ediyor. Aradığı her şeyi ucuz fiyata bulmak isteyen vatandaşlar pazara yoğun ilgi gösterirken, artık vatandaşlar her ayın ilk Çarşamba gününü iple çeker duruma geldi. Fethiye’de yaşayan vatandaşlar, evinde bulunan ve kullanmadıkları giyim, ev eşyası gibi ürünler ile takı, el yapımı süs ve hediyelik eşya gibi ürünleri bu pazarda satabiliyor. Bu şekilde satıcılar aile bütçelerine katkıda bulunurken; tüketicilerde ucuza mal temin edebiliyorlar. Pazarda birinci el eşya, elektronik eşya, cep telefonu, beyaz eşya, CD, kaset ve yiyecek maddesi satışına izin verilmemektedir.

250 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,9957
EURO 9,4966
BIST 10,6800
ALTIN 463,68

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle