Hoşgeldiniz  

Yücel, “Amacımız gençlere örnek olmak”

Erkan Ilik | 04 Ekim 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Spor

Yücel, “Amacımız gençlere örnek olmak”

Fethiye Motosiklet Kulübü’nden Ahmet Selim Yücel Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı’ndan kupayla dönmesinin ardından amacının gençlere örnek olmak olduğunu dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta sonu Antalya’nın Kemer ilçesinde düzenlenen Sea to Sky Enduro Motosiklet Yarışı’ndan bronz madalya ile dönen Fethiye Motosiklet Kulübü’nden Ahmet Selim Yücel amacının madalya kupa almak değil gençlere örnek olmak olduğunu dile getirdi.

Fethiye Motosiklet Kulübü’nden Ahmet Selim Yücel yarışmanın ardından bir konuşma yaparak, “44 yaşında Dünyanın en zor Enduro Motorsiklet yarışlarında birinde madalya almak, elbette kolay değil. Uzun uğraş, emek ve hazırlık gerektiriyor. Ancak hayatta herşeyin olduğu gibi bununda bir nedeni var.

Yarışmaya Fethiye’den katılan yarışçılarımızın yaş ortalaması yaklaşık 40. Severek yaptığımız Enduro Motosiklet sporu tabiki de gençlere örnek olmak, bu sporun her yaşta yapabilir olduğunu göstermekten öte bir şey değildir. Fethiye Motosiklet Kulübü olarak, gençlerimiz Enduro Motosiklet sporunu yapmaya davet ediyoruz. Fethiyemiz doğası gereği Enduro Sporuna çok uygun.  Gençlerimize teknik, psikolojik, rehberlik vb tüm yardımları yapmaya da hazır olduğumuzu buradan duyurmak isteriz.”dedi.

Haber / Foto: Nur İlik

Yücel, “Amacımız gençlere örnek olmak” Yücel, “Amacımız gençlere örnek olmak” Yücel, “Amacımız gençlere örnek olmak”1

301 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle