Hoşgeldiniz  

Yılsonu sergisi göz kamaştırdı

Erkan Ilik | 24 Haziran 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Yılsonu sergisi göz kamaştırdı

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi’nin yılsonu sergisi göz kamaştırdı.

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi bahçesinde açılan sergide merkez binanın yanı sıra Seydikemer’in birçok okulunda, Ceza İnfaz Kurumlarında ve Seydikemer’in değişik mahallelerinde açılan kurslara kayıtlı kursiyerlerin eserlerinden örnekler sergilendi.

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi bahçesinde açılan serginin açılışına Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu, Seydikemer Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Kaynak ve Mustafa Ali Türkan, İlçe Müdürleri ve kurum müdürleri, okul yöneticileri, öğretmenler, usta öğreticiler, kursiyerler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Seydikemer Halk Eğitim Merkezi Kurum Müdürü Güven Yiğit konuşmasında; “2018-2019 Eğitim Öğretim yılı boyunca; okuma yazma kursları, mesleki ve teknik kurslar, genel kurslar ve protokol kursları açılmıştır. Yine kurumumuz bünyesinde çeşitli seminerler düzenlenmiş vatandaşımıza hizmet verilmiştir. Sergimizde; Merkez binamızda, İlçemizin birçok okulunda, Ceza İnfaz Kurumlarında, Alaçat, Çobanlar, Çaykenarı, Çamurköy, Kadıköy, Gölbent, Eşen, Ortaköy mahallelerinde açılan kurslarımıza kayıtlı kursiyerlerimizin eserlerinden örnekler sergilenmektedir.”dedi.

Halk Eğitim merkezlerinde 7’den 77’ye her yaştan insanın ilgi, yetenek ve beklentilerine uygun kurslar düzenlendiği, insan emeğinin olduğu her faaliyetin; her sanat ve zanaatın çok değerli olduğu belirtildi.

Okuma-Yazma seferberliği kapsamında Seydikemer’in değişik mahallelerinde açılan Okuma-Yazma Kurslarında başarılı olan tüm kursiyerleri temsilen törene katılan kursiyerlere belgeleri ve hediyeleri Seydikemer Kaymakamı Haktan Gökçekuyu ve protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

1_640x356 2_640x356 3_640x416 4_640x422 5_640x356 6_640x420 7_640x358

43 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800