Hoşgeldiniz  

Yılmaz’a ziyaretçi akını

Erkan Ilik | 11 Ocak 2019 | Genel, Güncel, gundem, Sağlık, Siyaset

 

 

AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı’nda tanışma toplantısı düzenleyen AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, ziyaretçi akınına uğradı. Fethiye’nin her bölgesinde gelen vatandaşlar, desteklerini bildirdiler.

 

Fethiye siyasetine yeni bir yön veren AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, gün boyunca ziyaretine gelen vatandaşlarla sohbet etti. Talepleri ve bölgelerin sorunlarını dinleyen Yılmaz, verdiği barış ve sevgi mesajları halkın gönlünde yer etti. Fethiye’nin marka değerini arttıracak projeleri olduğunu belirten Yılmaz, bu destekle seçimden galip çıkacaklarını söyledi.

 

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz yaptığı açıklamada, “Benim para alarak buraya geldiğimi iddia eden kişiler var. Gelsinler görsünler, burada sadece sevgi var. Dileyen herkes gelsin. Bizim anadilimiz sevgi olacak. Saygı çerçevesinde her şeyi konuşuruz. Lütfen biraz empati yapın. Şu birkaç gündür Fethiye’de insanların gözleri gülüyor. Ülkemizin her yerinden arayanlar var.  Bu desteği ve rüzgarı önümüze katarak, 31 Mart’ta değişimi başlatacağız” dedi.

 

ESKİ KAYINPEDERİNDEN BÜYÜK DESTEK

AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz’ı ziyaret edenler arasında en dikkat çekeni eski kayınpederi Kemal Toraman’dı. Toraman, “Tüm ailem ve akrabalarım ile Keramettin Yılmaz’ı destekliyoruz. Allah’ın izniyle bu seçimlerden galibiyetle çıkacağız. Kendisine ve ekibine başarılar diliyorum” dedi.

 

ŞEHİT NİNESİ, “BİRLİK OLMALIYIZ”

Yılmaz’ı ziyaret edenler arasında Hakkari’de şehit olan Yılmaz Cengil’in ninesi 85 yaşındaki Sebahat İgan da vardı. Ovacık Mahallesi’nde ikamet ettiğini belirten Sebahat İgan, “Şehit ninesiyim. Torunumla gurur duyuyorum. Muğla’da yılın annesi seçildim. Başkanımız sağ olsun evimizi yaptı. Kendisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Fethiye olarak tüm mahalleleriyle birlik olmalıyız. El ele verirsek, Fethiye’yi daha güzel günlere taşırız” ifadelerini kullandı.

 

ÖLÜDENİZ’DE RAKİPTİLER, FETHİYE’DE KUCAKLAŞTILAR

Samimi ve sohbet havasında geçen toplantıda Mehmet Tokgöz ve Keramettin Yılmaz’ın buluşması yüzleri güldürdü. Sevgiyle kucaklaşan Tokgöz ve Yılmaz, Ölüdeniz’deki seçimi yad ettiler. Tokgöz, “O dönem Ölüdeniz’deki seçimde hem beni hem de Hamit Yılmaz’ı yendi. Şu an ikimiz de ona destek için yanındayız. Halkımızın teveccühüyle bu seçimi kazanıp, ilçemizi AK belediyecilik ile tanıştıracağız” dedi.

 

ÖZER ÇAKAL, “2 YILDIR KIRGINDIM”

Fethiye eski Gençlik Kolları Başkanlarından Özer Çakal, Keramettin Yılmaz’ı ziyaret etti ve desteklerini iletti. Çakal, “Karaçulha Mahallesi’nde ikamet ediyorum. 2002 yılından bu yana partinin kayıtlı üyesiyim. İlk gençlik kolları başkanıyım. AK Parti sevdalısıyım. Fakat iki yıldan bu yana bir kırgın, bir soğukluk vardı. Partiye uğramıyordum. Keramettin Başkanımızı yıllardır tanırım. Ölüdeniz’de başarılı işlere imza attı. AK Parti’ye katılımı hepimizi mutlu etti. Negatif enerji, pozitif enerjiye dönüştü. Belediye başkalığına giden bu yolda destekliyoruz ve başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

“HALKIMIZIN GÜVENİNİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ”

Ziyaretlerin ardından bir değerlendirme yapan AK Parti Fethiye Belediye Başkan Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “Her mahallemizden genci yaşlısı yüzlerce ziyaretçimiz geldi. Katılımlarından dolayı hepsine teşekkür ediyorum. Çok büyük destek ve güven mesajları aldım. Halkımızın bu güvenini boşa çıkarmayacağız. AK Parti olarak çok güçlüyüz, her geçen gün daha da güçleneceğiz. Halkımızın teveccühüyle 31 Mart tarihinde Fethiye’de değişimi sağlayacağız” dedi.

Haber/Foto:Hakan Çelikdemir

 

ESKİ KAYINPEDERİ_426x480 ÖLÜDENİZ'DE RAKİPTİLER_640x480 ÖZER ÇAKAL_640x480 ŞEHİT NİNESİ_640x480 ZİYARETÇİ AKINI 1_640x480 ZİYARETÇİ AKINI 2_640x480 ZİYARETÇİ AKINI 3_640x480 ZİYARETÇİ AKINI 4_640x480 ZİYARETÇİ AKINI 5_640x480

 

 

145 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle