Hoşgeldiniz  

Yılmaz ikinci el pazarını ziyaret etti

Erkan Ilik | 08 Şubat 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Keramettin Yılmaz, her ay kurulan ikinci el pazarını ziyaret etti. Vatandaşlarla sohbet eden Yılmaz, büyük projelerin gerçekleşmesiyle Fethiye’nin marka değerinin artacağını söyledi.

Her zaman halkın içinde olduğunu kaydeden AK Parti Fethiye Belediye Meclis Üyesi Aday Adayı Keramettin Yılmaz, “31 Mart tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Fethiye’yi AK Belediyecilik ile buluşturacağız. Cumhur İttifakı işbirliğinde Belediye Başkan Adayımız Muhittin Kayabaş ile birlikte büyük bir mücadele veriyoruz. Durmadan çalışarak, halkımızın desteği ile seçimlerden zaferle çıkacağız” dedi.

Fethiye’nin sorunlarının biriktiğine değinen Yılmaz, “Büyük projeler yıllardır bekliyor. Şu zamana kadar yapılanlara teşekkür ederiz. Fakat körfezin temizliği, kruvaziyer gemi iskelesi, yat çekek yerinin taşınması ve otopark sorunun çözülmesi için önemli bütçelere ihtiyaç var. Ankara’nın desteği ile bu projeleri Fethiye’ye kazandıracağız. Böylelikle ekonomimize ve istihdama artı değer katacağız. Şirince ve Beypazarı’nda kurulan otantik pazarları Kayaköy ve Üzümlü’de kuracağız. Burada el emeği ürünler satılacak. 12 ay açık kalacak pazarlarımızın yurtiçi ve yurtdışında tanıtımını yapıp, çekim merkezi haline getireceğiz” dedi.

Haber Merkezi

 

Yılmaz ikinci el pazarını ziyaret etti (1)_640x360 Yılmaz ikinci el pazarını ziyaret etti (2)_640x360 Yılmaz ikinci el pazarını ziyaret etti (3)_640x360

 

 

62 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle