Hoşgeldiniz  

‘Yetişemezsen El Salla’ Bu Kez Asfaltta

admin | 12 Haziran 2013 | Güncel

Fethiye- ‘Yetişemezsen el salla’ bu kez asfaltta5 (Ümit Aykın)_640x427 Fethiye- ‘Yetişemezsen el salla’ bu kez asfaltta3_640x425 Fethiye- ‘Yetişemezsen el salla’ bu kez asfaltta2_640x425Fethiye’de motosikletiyle, sürücü adayının kullandığı otomobile çarpıp hayatını kaybeden 17 yaşındaki Ümit Aykın’ın ölüm yerindeki asfalt üzerine boyayla, ‘Yetişemezsen el salla’ yazıldı.

Fethiye’nin Değirmenbaşı Mevkii’nde geçen Cuma günü direksiyon eğitimindeki sürücü adayı 24 yaşındaki Duygu Bilgiç’in kullandığı otomobile yandan çarpan kasksız ve ehliyetsiz motosiklet sürücüsü Ümit Aykın, feci şekilde can verdi. Aykın’ın kaza öncesi, motosikletin üzerine yatarak başka motosikletlerle yarış yaptığı öne sürülürken, olay yerine koşan talihsiz gencin annesi Saliha Aykın, oğlunun cansız bedeni sarılıp feryat etti. Kaza sonrası motosikletin üzerindeki ‘Yetişemezsen el salla’ yazısı ise dikkat çekti.

Ümit Aykın’ın cenazesi Fethiye’de toprağa verildi. Kazaya karışan otomobil sürücüsü Duygu Bilgiç de sorgusunun ardından serbest kaldı.

‘YETİŞEMEZSEN EL SALLA’

Dün sabah saatlerinde kazanın yaşandığı bölgeden geçen sürücüler büyük şaşkınlık yaşadı. Ümit Aykın’ın hayatını kaybettiğini yol üzerindeki asfalta boyayla, ‘Yetişemezsen el salla’ yazıldı. Aykın’ın adının yanına, ölüm tarihinin de aktarıldığı yazının ne anlama geldiği anlaşılamazken, yazıyı okumak için sürücülerin karayolu üzerinde yavaşladığı görüldü. (FG)

620 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.