Hoşgeldiniz  

“Yaşam İçin Yarış” Etkinliği Bu Yıl 14 Ekim Pazar Günü Yapılacak

Erkan Ilik | 11 Ekim 2018 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, bu yıl dördüncü kez yapılacak olan “Yaşam İçin Yarış” etkinliğine herkesin destek olmasını istedi.

Fethiye’ye yerleşmiş olan İngilizlerin, Fethiye Turizm Tanıtım Kültür Çevre ve Eğitim Vakfı (FETAV) ile birlikte başlatmış olduğu ve bu yıl dördüncü kez yapılacak olan Yaşam İçin Yarış etkinliği, bu yıl 14 Ekim Pazar günü saat10:00’da Beşkaza meydanında başlayacak olup Denizatı Restoranın önünde sona erecek.

“Yaşam İçin Yarış” projesi kapsamında düzenlenen koşu yarışından elde edilen gelir,  Fethiye Devlet Hastanesi Onkoloji Kliniğine bağışlanacaktır.

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner kanser hastalarına umut olan bu organizasyona herkesin destek olmasını isterken “ Bu yarışların amacı kanser ile ilgi farkındalık yaratmak. Elde edilen gelirle başta devlet hastanesi olmak üzere sağlık merkezlerine gastroskopi cihazı ile diğer kanser teşhis ve tedavi cihazları alınmakta. Yaşam İçin Yarış etkinliğinden elde edilen gelirle kanserle mücadelede fark yaratılıyor.” Dedi

Haber/Foto:Ayfer Kurt

Yaşam İçin Yarış Etkinliği Bu Yıl 14 Ekim Pazar Günü Yapılacak_640x425

211 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle