Hoşgeldiniz  

Ünlülerin Gençlik Sırrı Mineral Dolgu Esnaf Hastanesi’nde

Erkan Ilik | 26 Haziran 2018 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Sağlık

Hollywood ünlülerinin de sıklıkla kullandığı, mucizevî sonuçlar doğuran mineral dolgu “Radiesse”  artık bölgemizde uygulanıyor.

Ünlü yıldızların “estetik operasyon yaptırmadım” diye ısrar etmelerine rağmen sürekli gençleşen yüzlerinin sırrı  “MİNERAL DOLGU”

Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Yrd. Doç Dr. Barış Yiğit: “Kalsiyum Hidroksiapatit bileşiminden oluşan mineral dolgular Avrupa’da ve ABD’ de uzun zamandır güvenle kullanıldığı halde Türkiye’de yeni yeni tanınıyor. Yarı kalıcı olarak da bilinen bu dolguların en büyük özelliği diğer dolgulara göre daha uzun süre kalıcı olması. 18 – 24 ay süreyle ciltte kalan mineral dolgular bu süreçte cildi besleyip kolajen üretimini de tetikliyor.” diyerek uygulamayla ilgili açıklamalarına şöyle devam etti:

Gençleşmek, güzelleşmek ve kırışıklardan kurtulmak her geçen gün daha kolay hale geliyor… Estetik dünyasında, çığır açan gelişmelerden birisi de Kalsiyum Hidroksiapatit bileşiminden oluşan mineral dolgu maddesi. Uygulaması o kadar kolay ki, sadece 15 – 20 dakika sürüyor ve uygulamadan hemen sonra günlük hayatınıza dönebiliyorsunuz. Dünya üzerinde 3 milyon kişiye uygulanan yeni dolgu tedavi yöntemi artık bölgemizde Özel Lokman Hekim Esnaf Hastanesi’nde yapılıyor. Tedavi yönetiminin bu kadar hızlı ve uzun süreli etki göstermesinin büyük bir avantaj olduğunu söyleyen Yrd. Doç. Dr. Barış Yiğit:  “RADISSE’nin hem cilde tam uyum göstermesi hem de ciltteki kollajenleri geri kazandırması açısından benzer uygulamaların önüne geçiyor. Özellikle boyun ve el bölgesine aynı zamanda yüze güvenle uygulandıktan sonra cilt anında dolgunluk ve hacim kazanarak kırışıklar yok oluyor”
Kombine Tedaviler İle Elleriniz Yaşınız Göstermesin

Yaşımızı en çok ele veren bölgelerin başında eller gelir. Bu sebepten dolayı kırışıklar ve yaşlılık lekeleri olmadan uzun süre güzel kalmaları önemlidir.

Eller; genellikle yüz bölgesine odaklanarak ihmal edilen bir bölgedir. Yüz bölgesi gençleştirilirken, ellerdeki yaşlılık izleri gün gibi ortada kalır. Geçen zamanla birlikte el üstündeki cilt altı dokusu azalır, deri incelerek yıpranır bu da kırışıklıkların, damarların belirginleşme sürecini meydana getirir. Geçen zaman içinde el üstünde lekelenmeler de gözlemlenir. Elde oluşan lekelerin ve cilt altı doku hacminin azalmaları düzeltilebilir. Lekelerin CO2 lazer ile hacim azalmasının mineral dolgu ile restorasyonu sonrası elleriniz çok daha genç görünebilir.

Haber / Foto:Hülya Kulalı

Ünlülerin Gençlik Sırrı Mineral Dolgu Esnaf Hastanesi

489 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.