Hoşgeldiniz  

Turnuvaya Damga Vurdular

Erkan Ilik | 10 Eylül 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Spor A- A+

Turnuvaya Damga Vurdular

Bu yıl 6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde 11’incisisi gerçekleşen Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası’nda 13 ilden 300’ün üzerinde sporcu, şampiyonluk kupasına ulaşmak için ringe çıktı. Muaythai’nin kalbinin Şehzadeler’de attığını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı ve Türkiye Muaythai Federasyonu Ege Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, vatandaşları görsel bir şölen sunularak maçları izlemeye davet etti.

Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası’nın bu yıl 6-7-8 Eylül 2019 tarihlerinde 11’incisi gerçekleşti. Atatürk Spor Salonu’nda yapılan müsabakalara, 13 ilden 300’ün üzerinde sporcu katıldı. Türkiye’nin en prestijli müsabakalarından olan Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası için ringe çıkan sporcular, şampiyonluk kupasına ulaşmak için ter döktü. Muaythai’nin kalbinin Şehzadeler’de atacağını kaydeden Şehzadeler Belediye Başkanı ve Türkiye Muaythai Federasyonu Ege Bölge Yürütme Kurulu Başkanı Ömer Faruk Çelik, “Amasya, Afyon, Aydın, Bolu, Bursa, Balıkesir, Muğla, İzmir, Uşak, Kütahya ve Manisa illerinden aralarında birçok Dünya ve Avrupa şampiyonlarının da bulunduğu yüzlerce elit sporcu, bu yıl 11’incisini gerçekleştireceğimiz Türkiye’nin en prestijli müsabakalarından olan Şehzadeler Muaythai Zafer Kupası için ringe çıktığını belirti.

Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen şampiyonada müsabakalar aralarında lokma dökümü Mehter konserinin ardından Mesir Macunu saçımı yapıldı. 6-7-8 Eylül 2019 tarihinde Manisa da yapılan 11.illerarası Şehzadeler MuayThai Zafer kupasına Muğla ilini temsilen Fethiye Gençlik ve spor kulübü olarak 2 sporcu ile katıldı. Minik Erkekler Waikru Muaythai Ege bölge Şampiyonu Algan Turab Arslan, Minik kadınlar Waikru Muaythai Ege bölge Şampiyonu Azra Duru Arslan olmuştur. Antrenörleri Songül Ayten kendilerini tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum. Avrupa kupasına güzel hazırlık oldu bu yılı güzel başarılar ile kapatmak için çalışıyoruz ve başarı tesadüf değildir dedi.

kikcboks_270x480 kikcboks1_304x480 kikcboks2_640x480 kikcboks3_640x480

162 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,7486
EURO 7,5688
BIST 8,4882
ALTIN 368,48

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle