Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Türkçe Broşürler ile pratik bir şekilde alışveriş yapın

Erkan Ilik | 10 Ağustos 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Teknolojinin artık hayatımızın her alanında olduğu bir gerçek. Özellikle mobil telefonları yoğun bir şekilde kullandığımızı da göz önünde bulundurduğumuzda teknolojiyi her alanda ne denli yoğun kullandığımızı anlayabiliriz.

Bugün sizlere internet imkanlarını kullanarak evinizin ekonomisine katkı sağlamanın bir yolundan bahsetmek istiyoruz. Ekonomide yaşanan fiyat artışları ile birlikte hane halklarının en önemli gündem maddelerinden biri, ülkemizin ekonomik gündemi oldu. Pek çok insan, artık gelirini daha tasarruflu kullanmak istiyor.

Hal böyle olunca bu insanların tercih ettikleri yöntemlerden biri de; günlük alışverişlerini indirim kampanyalarını kullanarak yapmak oluyor. Bu kampanyalar pek çok zincir market tarafından sıklıkla düzenleniyor.

Bu kampanyaların insanlara erişimi noktasında bu marketler her ne kadar interneti kullansalar da, kampanyanın duyurulması için hala sıklıkla kullanılan yöntemlerden bir diğeri de broşür bastırmak. Bu broşürler de genellikle bu zincir marketlerin şubelerinde insanlara dağıtılıyor.

Bu broşürleri takip etmek için bir internet sitesi kuruldu: Türkçe Broşürler. Türkçe Broşürler sitesinde marketlerin düzenledikleri kampanyalara ilişkin broşürler ve kataloglar yayınlanmaktadır.

Sitede toplamda 100’den fazla perakende satış markasının indirim broşürlerine yer verilmektedir.

Türkçe Broşürlerin en önemli özelliklerinden bir tanesi de site bünyesinde yer alan broşürleri sınıflandırarak pratik bir şekilde kullanım sunmasıdır. Türkçe Broşürler sitesinde toplamda 5 farklı kategoride broşür sınıflandırması yapılmıştır. Bunlar;

  • En Popüler Kataloglar
  • Satıcılar
  • Kategorilerine Göre Satıcılar
  • Lokasyonlar
  • Ürünler

kategorileridir.

Şimdi bu kategorilerden bazılarına daha yakından bakalım.

En Popüler Kataloglar

Türkçe Broşürler sitesine ilk giriş yaptığınızda karşınıza çıkan ilk menü en popüler kataloglar menüsü olacaktır. Bu menüde adından da anlaşılacağı üzere; siteyi takip eden kullanıcıların en çok ilgi gösterdikleri en popüler kataloglar gösterilmektedir.

Burada yer alan ve ilgilendiğiniz broşürlerden bir tanesine tıkladığınızda karşınıza kampanyayı yapan firmanın Türkçe Broşürler sitesinde yer alan bütün broşürleri çıkacaktır. Bu broşürlerin bazılarını renkli, bazılarını ise siyah-beyaz bir şekilde göreceksiniz.

En Popüler Kataloglar menüsünde renkli olarak görülen broşürler halihazırda devam eden kampanyalara ilişkin broşürler iken; siyah-beyaz olan broşürler ise süresi geçmiş ve yürürlükten kaldırılmış olan kampanyaları göstermektedir.

Kategorilerine Göre Satıcılar

Türkçe Broşürler sitesinde yayınlanan broşürlerin sınıflandırıldığı bir diğer kategori ise kategorilerine göre satıcılar menüsüdür. Bu menüde, sitede yayını yapılan broşürlerin sektörel bazda ayrımı yapılmıştır.

Bu menüde örneğin; kampanyalı olarak almak istediğiniz ürün mobilya ise mobilya kategorisine tıkladığınızda Türkçe Broşürler sitesinde mobilya alanında indirimli olarak ürün satan bütün firmaların kampanya broşürleri karşınıza gelecektir.

Buradan da yine benzer şekilde ilginizi çeken ürünlerin yer aldığı broşürlere pratik bir şekilde erişim sağlama imkanına sahip olacaksınız.

Türkçe Broşürler sitesi, dünyanın 48 farklı ülkesinde benzer konuda yayın yapan uluslararası bir girişimdir. Sitemizi kullanarak evinizin bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

Ekonominin en önemli gündem maddelerimizden biri olduğu bugünlerde Türkçe Broşürler sitesi, özellikle aileler için çok kritik bir görev yerine getirmektedir.

Siz de Türkçe Broşürler sitesini kullanarak tasarruf edebilirsiniz.

14 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.