Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

TURGAY ÖZTÜRK’TEN 15 TEMMUZ MESAJI

Erkan Ilik | 14 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

TURGAY ÖZTÜRK’TEN 15 TEMMUZ MESAJI

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk açıklamada bulundu. AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk yaptığı açıklamada, “Bildiğiniz gibi ülkemiz 4 yıl önce, 2016 yılı 15 Temmuz gecesinde hain bir darbe girişiminde bulunuldu. Sıkıntılı geçen saatlerin üzerine Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın vatandaşlarımızı sokaklara ve meydanlara davet etmesi üzerine; halk sokağa döküldü. Demokrasiye ve egemenliğe sahip çıktılar. Bu mücadele sonucunda şehitlerimiz ve gazilerimiz oldu. Şu 4 yıl içinde şunu anladık, Türkiye büyük bir güç ve tüm dünyanın bunu bilmesi gerekiyor. İnsanlarımızın demokrasiye ve milli egemenliğe nasıl sahip çıktığına tüm dünya şahit oldu. 251 şehidimizin ruhları şad olsun. 2 bin 196 gazimize minnettarız. Allah onlara uzun ömürler versin. Allah bir daha ülkemizin gündemine böyle olaylar getirmesin” diye konuştu.

“BEŞKAZA MEYDANI’NDA TOPLANIYORUZ”

AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turgay Öztürk, 15 Temmuz günü Beşkaza Meydanı’nda düzenlenecek programı da açıklayarak “15 Temmuz, Demokrasi ve Milli Birlik Günü ilan edildi. Kaymakamlığımızın organize ettiği bir program ile bu günü anacağız. Tüm vatandaşlarımızı demokrasi nöbetine davet ettik. AK Parti Fethiye İlçe Teşkilatı olarak bizler de meydandaki yerimizi alacağız. Tüm hemşerilerimizi Beşkaza Meydanı’na bekliyoruz. Pandemi süreci olduğu için meydanımızda her şey sosyal mesafe kuralına uygun olarak düzenlenecek” dedi.

191 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle