Hoşgeldiniz  

TURGAY ÖZTÜRK İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Erkan Ilik | 03 Nisan 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

TURGAY ÖZTÜRK İLÇE BAŞKANLIĞINA ATANDI

Koronavirüs  salgını tedbirleri kapsamında diğer tüm kongreler gibi 18 Nisan 2020 tarihinde yapılması planlanan Ak Parti Fethiye İlçe Kongresi iptal edilmişti. AK Parti Fethiye ilçe teşkilatında yapılan temayül yoklamasından sonra AK Parti Genel Merkezi tarafından ilçe başkanlığı görevine getirilen Turgay Öztürk’ ün ilçe başkanlığına ataması yapıldı. Turgay Öztürk ile birlikte Datça ilçe Başkanlığı görevine  Fatih Keleş, Menteşe ilçe Başkanlığı görevine Eray Çiçek, Köyceğiz ilçe Başkanlığı görevine  Mehmet İlhan atandılar. Konu ile ilgili AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete açıklamada bulundu.

AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete yapmış olduğu açıklamada “Datça, Fethiye, Menteşe ve Köyceğiz ilçelerimizin ilçe başkanları AK Parti’mizin 7. Olağan Kongre sürecinde yeniden aday olmayacaklarını daha önce ifade etmişlerdi. Bu çerçevede söz konusu ilçelerimizin ilçe başkanlığı mülakatları Genel Merkezimizde gerçekleşmiş, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in olurlarıyla Datça ilçe Başkanlığı için Fatih Keleş, Fethiye İlçe Başkanlığı için Turgay Öztürk, Menteşe ilçe Başkanlığı için Eray Çiçek, Köyceğiz ilçe Başkanlığı için Mehmet İlhan isimlerinin 7. Olağan Kongrede aday gösterilmelerine karar verilmişti. Fakat Ülkemizde ve Dünya’da baş gösteren Covıd-19 Pandemisi sebebiyle kongre sürecimiz  henüz belirlenemeyen bir tarihe ertelenmiştir. Çalışmalarımızın devam edebilmesi, sürecin daha sağlıklı ilerlemesi amacıyla isimleri gecen adaylarımızın ataması Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın onayıyla gerçekleşmiştir.

Buna göre Datça ilçe Başkanlığı görevine  Fatih Keleş, Fethiye İlçe Başkanlığı görevine Turgay Öztürk, Menteşe ilçe Başkanlığı görevine Eray Çiçek, Köyceğiz ilçe Başkanlığı görevine  Mehmet İlhan  atanmıştır. Atanan ilçe başkanlarımız mevcut ilçe yönetimlerimizle görevlerine devam edeceklerdir. Atamaların AK Partimize, ilçelerimize ve Muğla’mıza hayırlar getirmesini diliyorum. Bu zamana kadar büyük bir özveri, sabır ve samimiyetle görevlerini ifa eden kıymetli dava arkadaşlarımız, Sayın Tamer Topal’a, Sayın Mehmet Cennet’e Sayın İbrahim Ölemez’e ,Sayın Bekir Eser’ teşekkür ediyorum” dedi.

 

 

466 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,7791
EURO 7,6828
BIST 1,1333
ALTIN 371,44

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle