Hoşgeldiniz  

Tuna’dan zorlu’ya ziyaret

admin | 26 Ocak 2012 | Güncel

AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Tuna, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte, Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu’yu ziyaret etti.
Geçtiğimiz günlerde Fethiye Orman İşletme Müdürlüğüne atanan Gürhan Zorlu’yu yerinde ziyaret eden AK Parti Gençlik Kolları, Zorlu’ya, yeni görevinde başarılar diledi.
Gerçekleşen ziyaret esnasında konuşan AK Parti Fethiye Gençlik Kolları Başkanı Emrullah Tuna, “Gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri olarak, ilçemize yeni atanan Orman İşletme Müdürümüze hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak için buradayız. Kendisinin genç olması sebebiyle, özellikle memnuniyetimizi belirtmek istiyorum. Gençlere daha yakın görüyoruz. Fethiyemiz ilçe olarak orman arazisi olarak, Türkiye’nin en büyük arazilerinden bir yer. Bu konuda müdürüme çok büyük iş düşüyor, biz üstesinden geleceğine eminiz. Kendisine Fethiye’deki iş hayatında başarılar diliyorum. Gençlik kolları olarak biz de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız” dedi.
Fethiye Orman İşletme Müdürü Gürhan Zorlu ise konuşmasında, “AK Parti Gençlik Kollarının ziyareti, tabii ki çok memnuniyet verici bir durum. Ziyaretleri bizleri çok memnuniyet etti. Bende görevim esnasında insan odaklı, her şeyin ilerisinde insanın olduğu bir yönetim şekli uygulayacağım. Tabiki sorumluluğumuz ağır. Bu sorumluluğu taşımak için fedakarca görev yapmak için elimden gelen gayreti göstereceğim. Halkımızın ve arkadaşlarımızın desteği her zaman yanımızda olursa ancak başarılı olabiliriz” dedi.

228 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle