Hoşgeldiniz  

Tüm Partilerin Ortak Noktası: Behçet Saatcı

Erkan Ilik | 13 Nisan 2015 | Beldeler, Genel, Güncel

 

Adalet ve Kalkınma Partisi ve Cumhuriyet Halk Partisi başta olmak üzere HDP ve MHP hariç tüm siyasi partilerden teklifler alan Başkan Behçet Saatcı, partili partisiz tüm kamuoyunun hiç kuşkusuz ortak ismi. Kamuoyunda da ‘Parti rozeti takmayan başkan’  olarak anılan Başkan Saatcı’ya, Vatan Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı ziyarette bulundu. Vatan Partisi İlçe Başkanı Selçuk Selvi de, Saatcı’dan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Fethiye’de uyguladığı politika ile tüm kesimin gönlünü kazanan, son yerel seçimlerde oy oranı belli olan Demokrat Parti’den adaylık koymasına rağmen aldığı zaferle tüm Türkiye’nin dikkatini çeken Başkan Behçet Saatcı’nın en büyük başarısı hiç kuşkusuz, ‘önce siyasi partim’ demek yerine ‘önce Fethiye’ demesiydi. Haziran ayında yapılacak milletvekilliği seçimleri öncesinde de, yine neredeyse tüm siyasi partilerin ‘milletvekili listesinde’ olan Başkan Saatcı, tüm teklifleri reddetmişti.

Vatan Partisi hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Başkan Behçet Saatcı’ya son olarak tüm Türkiye’de hızla yayılan Vatan Partisi Fethiye İlçe Teşkilatı ziyaret gerçekleştirdi. Nezaket ziyaretinde konuşan İlçe Başkanı Selçuk Selvi, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’nın ilçede şimdiye kadar yaptığı hizmetlere değinerek, “Değerli Belediye Başkanımıza hem geçmişte yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edelim. Hem de partimizi anlatmak amacıyla ziyaret gerçekleştiriyoruz. Türkiye’nin bu çıkmazından Vatan Partisi’yle kurtulacak. Vatanseverlerin, Atatürkçülerin, Milliyetçilerin, Yurtseverlerin birleşerek Kuva-yi Milliye ruhu ile ülkemizi bu çıkmazdan kurtaracağız” dedi.

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı da, “Vatan Partisi Türk siyasi hayatına bir hareket getirdi. Belli hassasiyetleri taşıyan insanların bir araya geleceği siyasi parti olacağından şüphem yok. Devam eden bir parti olarak gözükse de, aslında çok daha toparlayıcı ve geniş bir yelpazeli bir parti olma yolunda ilerliyorlar. Ülkemizle ilgili söyledikleri hassasiyetleri bizlerde aynı şekilde taşıyoruz. Siyasetlerinde başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.   (haber Hakan Çelikdemir)

Tüm Partilerin Ortak Noktası Behçet Saatcı (1) Tüm Partilerin Ortak Noktası Behçet Saatcı (2)

41085 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle