Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

“TORKU DÖNER” FETHİYE’DE HİZMETE GİRDİ

Erkan Ilik | 13 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

“TORKU DÖNER” FETHİYE’DE HİZMETE GİRDİ

Lezzetini doğallığından alan dünya markası Torku Döner Fethiye’de de hizmete girdi. Turizmin gözde merkezi Fethiye’de hizmete giren Torku Döner’de yiyecekten içeceğe kadar satışa sunulan tüm ürünler; Türk çiftçisinin alın teri ve emeğinin ürünü Torku kuruluşuna ait olmakta.

Dönerde kalite, lezzet ve doğallık sunan Torku markasını Fethiye’ye kazandıran iş adamı Tanju Çürükkuyu  açıklamasında “Torku Döner Fethiye’de açılmıştır. Torku Döner’in Franchising kuruluşuyuz. Torku Döner’i Fethiye’ye kazandırmaktan dolayı çok mutluyuz.  Birbirinden lezzetli ürünlerimiz ve nefis tatlarımızla artık Fethiyelilerin hizmetindeyiz. Fethiye’de yaşayan tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz. Paket servisimiz vardır. Afiyet olsun, Fethiye’mize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.  Ürünler hakkında bilgi veren Tanju Çürükkuyu  “Besiden döner tezgahına kadar kontrollü bir aşamadan geçen Torku Döner, Ziyafet; 7/24 veteriner kontrolünde özel rasyonlu yemlerle yetiştirilen AB standardındaki çiftliklerde yetişen besilerden elde edilen etlerle döner ustaları tarafından Panagro’daki döner mutfağında hijyenik ortamda hazırlanıyor. Torku Doğrudan Döner restorantlarında  dönerin yanında servis edilen şalgam suyu, üzüm, elma suyu, kızarmış patates, bulgur pilavı, domates gibi ürünler de yine Konya Şeker’in tohumundan hasadına kadar kontrollü ürettirdiği ürünlerden yine Konya Şeker’in üretim tesislerinde üretiliyor. Dönerin yanında olmazsa olmaz olan Torku Ayran ise Panagro’nun sertifikalı üreticilerinden temin edilen üst kalite sütlerden geleneksel metotlarla Panagro Et-Süt Entegre Tesislerinde üretiliyor. Doğru servis sıcaklığı, geleneksel döner tadı ve etinin yumuşaklığıyla özel olarak hazırlanan Torku Doğrudan Döner, yemeği karın doyurmak yerine yemek keyfine dönüştürüyor” dedi.

 

 

1047 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,0546
EURO 8,4190
BIST 1,1872
ALTIN 462,86

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle