Hoşgeldiniz  

Tertip Komitesinden Başkan Otgöz’e Plaket

Erkan Ilik | 25 Haziran 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Tertip Komitesinden Başkan Otgöz’e Plaket

Mahalleler Arası Futbol Turnuvası Tertip Komitesi üyeleri Başkan Otgöz’e plaket verdi.

Seydikemer Belediyesi’nin Ana sponsorluğunda, Şahin inşaat ve Kutan Bilgisayar’ın da destekleriyle Seydikemer Postası Gazetesinin organize ettiği 1.si düzenlenen ”Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” Tertip Komitesi Başkan Otgöz’ü ziyaret ederek plaket verdi.

Seydikemer’de her alanda olduğu gibi spor’da da başarı elde edilmesi için sporu ve sporcuları destekleyen Belediye Başkanı Yakup Otgöz’e ”Mahalleler Arası Futbol Turnuvası” Tertip Komitesi plaket vererek, verdiği desteklerden dolayı da teşekkür ettiler.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz komite üyeleri Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Güven, Gazeteci Zekeriya Şahin, Esnaf Tayfun Kutan, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmeni Adem Türk’e teşekkür ederek; “Seydikemer’de birlik ve beraberlik için yapılan her şeye destek verdik vermeye de devam edeceğiz. İlçemizde spor’la ilgilenen gençlerin hepsine destek oluyoruz. Gençlerimizin spor yapmaları için gerekli alanları yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Tertip komitesi üyelerine de birlik ve beraberlik adına düzenledikleri bu turnuvadan dolayı teşekkür ediyorum. Ayrıca Turnuvadan elde edilen tüm gelirleri de Seydikemer’de yaşayan Engelli vatandaşların ihtiyacı için kullanacak olmalarından dolayı da kendilerini tebrik ediyorum.”dedi.

Tertip Komitesinden Başkan Otgöz'e Plaket_640x427

61 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800