Hoşgeldiniz  

Tatilcilerin Bıraktıklarını Temizlemek Gönüllülere Kaldı

admin | 12 Eylül 2017 | Genel, Güncel, Siyaset, siyasi

Tatilcilerin Bıraktıklarını Temizlemek Gönüllülere Kaldı

Dünyaca ünlü kelebekler vadisinin de yer aldığı Faralya Mahallesi gönüllüler tarafından temizlendi. Mahalle Muhtarı Hasan Karaburun ve doğa aktivisti Prof. İbrahim Kuşçu’nun öncülüğünde gerçekleştirilen kampanya da mahallenin ulaşım yolları dahil ara sokaklar ve tatilcilerin sıklıkla kullandıkları kamp yaptıkları alanlar temizlendi.

Aşırı ilgi gören Faralya Mahallesi özellikle kelebekler vadisinde yaşanan ulaşım sorunu nedeniyle gündeme gelmişti. Mahalle Muhtarı Hasan Karaburun işletme sahipleri, mahalle sakinlerinin yanı sıra bir grup gönüllü ve tatilcilerin aralarında yer aldığı bir ekiple yapılan temizliğin çok verimli geçtiğini belirterek, “doğa aktivisti Prof İbrahim Kuşçu üstadımız öncülüğünde Temiz Çevre etkinliği ile yollarımıza bırakılan çöpleri olması gereken yere bıraktık, çevre gönüllüsü işletmeci arkadaşlarla daha çok olursak daha temiz oluruz diye gayret sarf ettik. Bizlere destek veren Yörük Evi ne de misafirperverliği için teşekkür ediyoruz. Çöp kutularımıza çöp bırakmaya bile eriniyoruz. Temiz bir Faralya için çalışıyoruz”dedi.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir-Bahadır Konuk

faralya hasan kaarburun Tatilcilerin Bıraktıklarını Temizlemek Gönüllülere Kaldı (1)_640x480 faralya hasan kaarburun Tatilcilerin Bıraktıklarını Temizlemek Gönüllülere Kaldı (2)_640x480

436 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.