Hoşgeldiniz  

TAŞERON İŞÇİLERDE KADRO HEYECANI

Erkan Ilik | 11 Ocak 2018 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Sağlık, Siyaset, siyasi

Öz-İş Sendikası Muğla İl Başkanı Bekir Çam beraberinde Öz-iş Sendikası Genel Sekreteri Kadir sağlam işyeri temsilcileri ve üyeleri ile AK Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete’yi ziyaret ettiler.

Ziyaretle ilgili açıklama yapan Öz-İş Sendikası Muğla İl Başkanı Bekir Çam, “Yıllardır Kamuda çalışan işçilerin kadro hayali var idi bu hayallerini gerçeğe dönüştüren Sayın cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a Başbakanımız Binali Yıldırım’a Bakanlarımıza Milletvekillerimize ve AK Parti’ye teşekkür için AK Parti Muğla İl başkanlarına ziyarete geldik” dedi

Hayaldi Gerçek Oldu

“ Kamuda taşeron sistemi ile yıllardır çalışan Emekçilerimizin yüzünü güldürdü için devletimize minnettarız” Çam, “Çam Öz-İş Sendikası olarak kurulduğu günden bu yana kamuda çalışan özel güvenlik görevlisi  kardeşlerimizin  kadro mücadelesini şimdiye kadar takibinde olduk. Sayın genel başkanımız Sedat Sevinç, Sayın başbakanımıza devamlı emekçilerimizin özlük hakları noktasında ve kadro konusunda birçok dosya iletti. Öz İş Sendikası olarak bizler de bu çabalarımızın boşa gitmediğini gördük. Sendikamız olarak da bizlerde devletimizi ayrı teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

bekir çam._640x426 bekir çam_640x426 bekir çam1_640x437

619 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.