Hoşgeldiniz  

Son Atılımdan 174. Yıl Ziyareti

Erkan Ilik | 12 Nisan 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

 

Özel Son Atılım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ekibiFethiye İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret etti.

Polis teşkilatının 174. yılı sebebiyle Özel Son Atılım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkeziailesi Emniyet Müdür Yardımcısı Ferhat Demiriz’i ve tüm emniyet personelini ziyaret etti. Öğrenci, öğretmen ve velilerden oluşan ekibi ağırlayan Emniyet Müdür Yardımcısı Ferhat Demiriz öğrencilere polis şapkası hediye ederek, ikramlarda bulundu. Özel gereksinimli bireylerin el emeği göz nuru dökerek yaptıkları Türk bayraklı tabloyu hediye ederken gözlerinde oluşan heyecan ve ışıltı görülmeye değerdi.

İlçe Emniyetinin bölümlerini gezdirip, tanıtan Emniyet Müdür Yardımcısı Demiriz mutluluğunu şu sözlerle ifade etti; “Bu hediyenin bizdeki yeri paha biçilemez. Ay yıldızlı al bayrağımızı bu şekilde el emeği bir tablo haline getiren kardeşlerime en kısa zamanda kendi kurumlarında bir iade-i ziyaret yapacağım. Bu özel günde bizleri unutmayarak böyle bir ziyaret için önayak olan kurum müdürü Hakan Beye de çok teşekkür ederim”dedi.

Son Atılım Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Kurum Müdürü Hakan Gökçen de; “Polis Teşkilatımızın bu özel gününü kutlamak amacıyla bizlere ev sahipliği yapan Fethiye İlçe Emniyet Müdürlüğü Amirlerine ve tüm personeline öğrencilerimizin yüzündeki gülücüklerin sebebi oldukları için Son Atılım ailesi olarak teşekkürlerimizi sunuyorum. Türk Polis Teşkilatının 174. yılı kutlu olsun” diyerek sözlerine son verdi.

Haber/Foto: Ayfer Kurt

WhatsApp Image 2019-04-10 at 15.26.12_640x480 WhatsApp Image 2019-04-10 at 15.26.13_640x480

39 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle