Hoşgeldiniz  
..................................................................................

Sokağa Çıkamayan Şehit Babasının İhtiyacını Polis Karşıladı

Erkan Ilik | 23 Mart 2020 | Genel, Güncel, gundem, Kültür, Siyaset, siyasi A- A+

Sokağa Çıkamayan Şehit Babasının İhtiyacını Polis Karşıladı

76 Yaşındaki kronik rahatsızlığı bulunan şehit babası Kazım Alsan’ın market ihtiyacı, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler tarafından karşılandı.

Ülkemiz genelinde 65 yaş üstü ve kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara yönelik uygulanmaya başlanan sokağa çıkma yasağının ardından, bu kişilerin alış veriş ihtiyaçlarının ne şekilde karşılanacağı gündeme geldi. Bu bağlamda Muğla ‘nın Menteşe İlçesinde ikamet eden Kazım Alsan market ihtiyacı için Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerine ulaştı.76 Yaşında olan ve kronik rahatsızlığı bulunan, aynı zamanda da şehit babası olan Kazım Alsan’ın market ihtiyacı, Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ‘ne bağlı polisler tarafından karşılandı. Kısa süre içerisinde polisler tarafından ikametine gelinerek market ihtiyaçları kendisine teslim edilen Kazım Alsan’ın duygulandığı görüldü.

Market ihtiyaçları karşılan Kazım Alsan polislere teşekkür ederek şunları söyledi: “Ben 76 yaşındayım ve kronik rahatsızlığım bulunmakta. Dışarı çıkma yasağı getirildiğinden dolayı kendim de emekli polis memuru olduğumdan meslektaşlarımdan yardım istedim. Sağ olsunlar kısa süre içerisinde market ihtiyaçlarımı karşıladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum.”

Menteşe İlçe Emniyet Müdürlüğü ekiplerince gün içerisinde sokağa çıkma yasağı getirilen 65 yaş ve üstü vatandaşlar ile kronik rahatsızlığı bulunan vatandaşlara benzer yardımların yapıldığı öğrenildi.

Haber Merkezi

9711 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Fethiye’de Konaklama Fırsatı

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,8283
EURO 9,1756
BIST 1,1719
ALTIN 475,06

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle