Hoşgeldiniz  

SOGEM can dostların yanında

Erkan Ilik | 25 Haziran 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

SOGEM can dostların yanında

Muğla Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gençlik Masası, Muğla Büyükşehir Belediyesi Kadın Voleybol Takımı ve SOGEM gönüllüleriyle birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevine ziyaret düzenledi.

Doğaya ve hayvanlara karşı duyarlı insan yetiştirmeyi, doğa ve hayvan haklarıyla ilgili farkındalık sağlamayı ve hayvan sevgisini aşılamayı amaçlayan ziyaret 65 kişinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Hayvan Barınağında görevli veteriner hekimlerden barınak hakkında teorik bilgiler edinen gönüllüler, sonrasında kedi ve köpeklerin bulunduğu alanı gezerek, onlarla iletişim kurmanın mutluluğunu yaşadı.

Bu tür faaliyetlerin desteklenmesinden memnuniyetlerini dile getiren gönüllüler Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün’e teşekkürlerini ileterek SOGEM olarak can dostlarımız için köpek evi atölye çalışması yapacaklarını duyurdu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Hayvan Bakımevinde ilk kabul ünitesi, yavrulu anne bakım ünitesi, karantina ünitesi, muayene ünitesi, ameliyathane ünitesi, müşahede ünitesi, kedi üniteleri, açık-kapalı kafesler ve doğal yaşam park alanları bulunuyor.

Haber Merkezi

SOGEM Can Dostlarının Yanında (1)_640x427 SOGEM Can Dostlarının Yanında (2)_640x427 SOGEM Can Dostlarının Yanında (4)_640x480

74 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800