Hoşgeldiniz  

Sixpad Nedir? Nasıl Etki Gösterir *

Editor Iki | 07 Haziran 2018 | Güncel, Kültür, Spor

Sixpad, göbek, kol ve bacak kaslarında kullanılmak üzere tasarlanmış, kullanımı çok kolay ve pratik olan bir egzersiz aletidir.

Sixpad ile yağ yakımı artar, istenmeyen bölgesel yağ kütlelerinden kurtulmanıza yardım eder. İnsanlar yoğun iş, ev ve aile hayatı arasında spor ve egzersiz için zaman yaratmakta zorlanmaktadır. Spor salonlarında günde birkaç saat harcamak, herkesin yaratamadığı bir zaman dilimi olmakla beraber, ayrıca bütçeye yüklediği aylık yüklerde herkes tarafından karşılanamayabiliyor. Sporun sağlık üzerinde ki etkisi ve önemi de her geçen gün daha çok kişi tarafından fark edilmekte. Bu sebeple insanlar daha az zaman ve para harcayarak, daha hızlı sonuç alabilecekleri çözümler aramaktadırlar. Bu beklentinin farkında olan firmalarda piyasaya oldukça fazla ürün sürmüş, fakat çoğunluğu beklenilen başarıyı gösterememiştir. Ürün sitesine http://sixpadturkiye.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Göbek Bölgesinden Yağlardan Kurtulun

Özellikle göbek bölgesinde meydana gelen yağlanma hem fiziksel görüntü açısından hem de sağlık açısından en büyük sorunu çıkartan bölge olarak bilinmektedir. Bu bölgenin çalıştırılması, kilo kaybı yaşanması ve sıkılaşması çok ciddi bir çalışma ve beslenme temposu gerektirmektedir. Erkeklerde kaslanma, daha dolgun ve kuvvetli bir kas yapısına sahip olma isteği, bayanlarda kilo kaybı ve sıkılaşmaya yönelik spor aletleri bu sebeplerle oldukça ilgi görmektedir.  Sixpad sipariş vererek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de, bahar ve yaz aylarının yaklaşması ile spora ayrılan süreler artmakta, herkes tatil sezonuna daha “fit” girmek istemektedir. Bölgesel çalışmalar, bölgesel çalışmalar ve bölgesel sıkılaşmaya yönelik antremanlar hız kazanır. Sixpad bu beklentilerin hepsini karşılayan, profesyonel sporcular tarafından da kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Sixpad, pedler ile donatılmış, pedlerin kullanılmak istediği bölgelere yerleştirilerek ayarların yapılması ile vücuda titreşimler vererek çalıştıran bir üründür. Piyasaya çıkışından, bugüne kadar kullanıcıların büyük çoğunluğundan çok olumlu tepkiler ve referanslar almaktadır. Kolay kullanımı sunduğu en büyük hizmetlerden bir tanesidir. Sixpad hem bayanların hem de bayların kullanımı için uygundur.

Kolay Kullanım

Kıyafetlerin altında rahatça kullanılabildiği için hemen her yerde kullanılabilir. Günlük sadece 20 dakikalık kullanımlar ile egzersizlerinizi tamamlayıp, hızlı sonuçlara ulaşabilirsiniz. Aynı anda hem göbek bölgesini, hem kollarınızı hem de bacak kaslarınızı çalıştırma şansına sahipsiniz. Piyasada yer alan benzer ürünlere göre farklı bir çalışma prensibine sahip olan üründe, EMS Teknolojisi kullanılmaktadır. Çok ciddi bir yağ yakıcı etkiye sahiptir. Aynı zamanda kas geliştirme içinde kullanımı oldukça başarılı sonuçlar vermektedir. EMS Teknolojisi, beyin üzerinden vücut kaslarına gönderilen komutların yapay oluşturularak yaratılması ve yollanması şeklinde açıklanabilir. Uzun süre üzerinde çalışarak, ciddi simülasyon denemeleri sonrasında en başarılı bulunan sistem ile hazırlanmıştır.

Tek ürün seti 3 parçadan oluşmaktadır. Büyük alışveriş sitelerinin hemen hepsinden siparişi verilebildiği gibi, kendi kurdukları online sipariş sitesinden de sahip olabilirsiniz. Evde, işte, yolculuklarda ya da spor öncesinde ve sonrasında kullanılabilme özelliği sayesinde Sixpad her geçen gün daha popüler olmaktadır.

*Reklam Haberdir.

 

sixpad

 

 

335 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.