Hoşgeldiniz  

Seydikemerli Hekimler Müdür Ali’yi İstiyor

admin | 14 Temmuz 2017 | Genel, Güncel

Seydikemerli Hekimler Müdür Ali’yi İstiyor

Dünkü sayımızda okurlarımızla paylaştığımız ve Seydikemer ilçesinde yaşanan Sağlık Müdür ile ilgili gelişmeleri takip ediyoruz.  Seydikemer İlçesinde görev yapmakta olan Aile Hekimleri de Dr. Ali Tekin’in tekrar göreve döndürülmesi için yetkilerin taşın altına ellerini koymalarını istiyor. Hekimler ortak bir basın bildirisi hazırlayarak Tekin’e destek çıktılar. Seydikemer ilçesinde görev yapan Tüm Seydikemer Aile Hekimleri tarafından yapılan açıklamada; “Sayın İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Ali TEKİN’ in görevinden ayrılmak zorunda bırakıldığı tüm süreci üzüntüyle yaşamış bulunmaktayız. 2016 yılı Ağustos ayından bu yana birlikte çalıştığımız meslektaşımızın ilçeye yaptığı hizmetler ortadadır.

Seydikemer ilçesinin koruyucu sağlık hizmeti kapsamında kanser taramada Muğla genelinde sonuncu olduğu sıradan alıp, ilk sıralara çıkarmıştır.

Halk eğitimleri ile ilgili atılım yapmış her aşamasında aktif olarak sahada rol almış, öncülük etmiştir.

Sağlık çalışanlarına karşı pozitif yaklaşımı ve sorun çözmeye yönelik yöneticilik vasfıyla, bizleri motive etmiş daha özverili ve verimli çalışmamızı sağlamıştır. Eline geçen tüm fırsatları kişisel menfaatleri ve makam sevdası yerine Seydikemer ilçesi yararına kullanmıştır. Bakanlık tan gelen ziyaret ve denetimlerde ilçenin en büyük sorunu olan hastane talebini hep gündemde tutmuş son yapılan Bakanlık saha koordinatörü ziyaretinde yerel siyasetçiler ve idarecilerin bilgisi ve desteğiyle hastane dosyasını tozlu raflardan indirip tekrar gündeme aldırmıştır. Birlikte çalıştığımız meslektaşımız, iş arkadaşımız İlçe Sağlık Müdürümüz Dr. Ali TEKİN’ in tekrar görevine dönmesi için ve Seydikemer’ in mefaaatleri için öncelikle Halk Sağlığı ve İl Sağlık Müdürlerimizden  tüm halkımızdan

ve yerel yönetici ve idarecilerimiz’ den yapılan haksızlığın düzeltilmesini umut ediyor ve bekliyoruz.”ifadelerini kullandılar.

Haber / Foto:Erkan İLİK

ali tekin_640x360 ali tekin1_480x480

1247 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.