Hoşgeldiniz  

Seydikemer Belediyesi’nden Toplu Sünnet Mevlit Programı

admin | 17 Temmuz 2017 | Eğitim, Genel, Güncel, Sağlık, Siyaset, siyasi

Seydikemer Belediyesi’nden Toplu Sünnet Mevlit Programı

Seydikemer Belediyesi tarafından 65 mahallede tespit edilen ve maddi durumu iyi olmayan 150 çocuk,  uzman doktor gözetiminde sünnet oldu.

Seydikemer Belediyesi tarafından ilçeye bağlı 65 mahallede tespit edilen ve maddi durumu iyi olmayan 150 çocuğun uzman doktor gözetiminde sünnet ettirilmesinin ardından, Gürpınar Cami’nde mevlit okutuldu. İlçe Merkezinde görev yapan İmam Hatiplerin Kur’an-ı Kerim, mevlit ve kaside ziyafetinde, İlçe Müftüsü Zekeriya Bülbül, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın sokağa,  aile ve toplumsal yapıyı bozan akımlara bırakılmamasını istedi.

Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz ise, “Çocuklar bizim geleceğimiz. Bizler geleceğimize sahip çıkmalıyız. Biz çocuğumuza sahip çıkmazsak, başkaları çıkar. Çocuklarımız esrar batağına, eroin batağına sürüklendiği zaman bir ayda yok olup gidiyor. Bizim bu zamanda en büyük korkumuz bu. Akşam eve geç geldiklerinde onları takip edelim” dedi. Otgöz, düzenlenen sünnet merasiminden haberi olmayan vatandaşlarında kendilerine başvurmalarını istedi.

İlçe Müftüsü Zekeriya Bülbül tarafından  yapılan duanın ardından, Belediye Başkanı Yakup Otgöz sünnet olan çocuklara çeşitli hediyelerde takdim etti.

Haber / Foto: Hakan Çelikdemir

Seydikemer Belediyesi'nden Toplu Sünnet Mevlit Programı (2)_640x428 Seydikemer Belediyesi'nden Toplu Sünnet Mevlit Programı (3)_640x428

327 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.