Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Şehit Aileleri Kızılada’da Ağırlandı

admin | 05 Eylül 2011 | Güncel

Fethiye Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği üyeleri Kızılada Ligthouse tarafından misafir edilerek ağırlandılar. Tekneyle Fethiye’den alınan dernek üyesi yaklaşık 30 kişilik grup sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar hem denize girdiler, hem de gönüllerince eğlendiler.

Öğle yemeğinin yanı sıra konuklarıyla birebir ilgilenen Kızılada ligthouse halkla ilişkiler müdürü Erkan Uysal, “Şehit yakınlarımızı ve gazilerimizi tesisimizde konuk etmekten büyük mutluluk duyduk. Elimizden geldiği kadar imkanlarımız ölçüsünde kendilerini misafir etmeye özen gösterdik bundan sonraki süreçte de zaman zaman yine onlarla birlikte olacağız.”dedi.

Fethiye Şehit Aileleri ve Muharip Gaziler Derneği Başkanı Namık Ünal ise “Ramazan bayramıyla birlikte dernek üyelerimizle bir araya geldik. Kızılada Lihgthouse yetkililerine gerçekten çok teşekkür ediyoruz. Bizleri de unutmadıklarını değer verdiklerini göstererek konuk ettiler. Ailelerimiz çok mutlu oldu. Güzel eğlenceli ve bayrama yakışır bir gün geçirdik. İnanılmaz mutlu olduk. Denize girdik öğle yemeği yedik. Kendi imkanlarımızla yapamayacağımız bir organizasyon birlik beraberlik içinde gerçekleşti. Fethiyelilerin sürekli olarak verdikleri destekler sayesinde üyelerimizle etkinlikler yapıyoruz. Şirket yetkililerine ve sorumlu müdürlerine çok teşekkür ediyoruz.”dedi.

 

179 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800