Hoşgeldiniz  

Şarkılar Çocuklar İçin Söylendi

admin | 13 Kasım 2017 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, Sağlık, Siyaset, siyasi

Şubadap Çocuk Orkestrası, dördüncü albümleri “Dersler Uzun Teneffüsler Çok Kısa” ile çıktıkları turne kapsamında Fethiye Beşkaza Meydanı’nda sahne aldı.

Konsere aileleri ile birlikte gelen çocuklar eğlenceli dakikalar yaşadı. Hayata Doğru Anaokulu’nun sponsorluğunda gerçekleşen konser öncesinde çocuklar için çeşitli atölyelerde kuruldu. Ücretsiz konserde Şubadap gurubu, çocuklara yönelik barış, biyoloji, çevre ve bilim temalı şarkılarını seslendirdi. Çocuğun hayat hikayesinde olumlu izler bırakabilmek, kendini tanıyan, empati kurabilen, grup içindeyken birey de olabilen, düşüp kalkabilen, yaratıcılığını her fırsatta ortaya koyan, duygularını yönetebilen, merak duyan, çevresindeki tüm canlılara saygı duyma mesajları verilen konserde zaman zaman kahkahalarda öne çıktı.

“Çocuklarla Çocuk Şarkılarını Buluşturuyoruz” sloganıyla 42 şehri kapsayacak Türkiye turnesine çıkan gurup Muğla’da, Fethiye’den sonra Bodrum’da sevenleri ile buluşacak.

Haber/Foto: Bahadır Konuk

IMG-3373_360_480 IMG-3377_640_480 IMG-3383_640_480 ŞARKILAR ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLENDİ_360_480 ŞARKILAR ÇOCUKLAR İÇİN SÖYLENDİ4_360_480

 

650 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.