Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ................................................................................... .................................................................................

SANATSAL FAALİYETLERE KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ AÇIK

Erkan Ilik | 04 Temmuz 2020 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi A- A+

SANATSAL FAALİYETLERE KAPIMIZ VE GÖNLÜMÜZ AÇIK

Genç ressam Yonca Usta’nın atölye ve eğitim çalışmalarını sürdürdüğü Lotus Chakra’nın Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Hayrettin Dönmez gazetemize Lotus Chakra kuruluşunu anlattı.

Hayrettin Dönmez açıklamasında “Lotus Chakra 2. Yılına girdi, aslında yeni ama enteresan bir şekilde gelişme sürecini hızlı götürüyor. Burası spiritual bir merkez. İlk başta yogayla başladı. Nefes koçluğu ardından kozmik enerji uygulaması, en sonunda Ankara’da almış olduğum eğitimle ışık bilimi konusunda da burada eğitim vermeye başlayacağız. Yoga derslerimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Pandemi süreci içerisinde kurallara harfiyen uyarak, önlemlerimizi alarak devam etmeye çalışıyoruz. Nefes koçluğunda Mustafa Kartal’ın yetiştirdiği Yıldız Hocamız çok iyi bir hocadır. Fethiye’de bu eksikliği gördüğümüz için bunlar üzerine yoğunlaşmaya başladık. Bundan sonrasında da burası tamamen Yoga Merkezi Spor Salonundan daha çok spiritual bir merkez çatısı olarak devam etmiş olacak. Dışarıdan gelen, destek veren hocalarımız var. Bazıları gönüllü, bazıları da profesyonel esasta çalışıyorlar. Buradaki ilk resim sergisi Yonca Hanıma ait. Bizler de destek olmaya çalıştık. Bize de enerjisi, bilgisi ve becerisiyle çok katkıda bulunan ressam bir arkadaşımız. İnşallah Fethiye de sahip çıkarsa bundan sonrasında bu tür sanatsal faaliyetler için talep olursa bizim gönlümüz de kapımız da açık. Bu konuda herhangi bir ücret talebimiz yok, beklentimiz yok. Sadece toplumun daha da aydınlanmasıyla ilgili faydalı olacaktır’’şeklinde konuştu.

322 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 7,2915
EURO 8,5355
BIST 1,1787
ALTIN 477,20

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle