Hoşgeldiniz  

Şampiyon Jarvis yine gönülleri fethetti…

admin | 13 Temmuz 2017 | Genel, Güncel, Spor

Şampiyon Jarvis yine gönülleri fethetti…

Dünya Extrem Enduro Şampiyonu Graham Jarvis, geçtiğimiz hafta ikinci kez Fethiye Motosiklet Kulübünün misafiri olarak Fethiye’ye gelerek, Enduro severlere, eğitim verdi. Fethiye Belediyesinin katkılarıyla hazırlanan Yayla Koru Enduro Eğitim pistinde gerçekleşen eğitim yerli halk tarafından ilgiyle izlendi…

Fethiye Motosiklet Kulübü yetkilisi Ahmet Selim Yücel’in konuğu olarak 8-9 Temmuz tarihlerinde Fethiye’ye gelerek, Türkiye’nin farklı şehirlerinde gelen 20 şanslı Enduro motosikletçisine eğitim veren Graham Jarvis, motosiklet severlerin gönüllerini yeniden fethetti.

Eğitimi, stili, tarzı ve kişiliği ile Dünya Motosiklet Camiasında büyük saygı gören Jarvis, ülkemizde motosiklet konusunda yeni ufuklar açmaya, genç yetenekleri ortaya çıkarmaya devam ediyor.

Fethiye, yayla koru köyünde yapılan eğitime katılan 20 yaş altı gençlerde büyük bir ilerleme göstererek, 2 günlük eğitimin sonunda, motosiklet sporuna bakış açılarının değiştiğini ve çalışmalarını farklı şekilde sürdüreceklerini dile getirdiler.

Eğitime katılan ve eğitimde gösterdikleri performans ile Graham Jarvisin beğenisini kazanan Eren Mert Kocaman, Bayram Uysal, Yunus Mor, Can Çataloğlu, Efe Ünekçetin gibi 20 yaş altındaki sporcular, ülkemizde motosiklet sporunun gelişmesi konusunda ümitlerimizi artırdı.

Haber / Foto: Erkan İlik

1_640x424 2_640x424 3_640x426 4_640x421 5_640x422 6_319x480 7_640x421

420 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.