Hoşgeldiniz  

Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar

Erkan Ilik | 14 Mart 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır ile beraberindeki heyet 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla Fethiye’de görev yapan doktorlar ve sağlık çalışanlarını ziyaret ederek; bu önemli günlerini kutladı.

Fethiye Devlet Hastanesi ve ilçede bulunan özel hastaneleri ziyaret eden Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır; doktorlar ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutladılar. Kayabaş ve Hıdır ayrıca hastanede tedavi olmaya gelen vatandaşlar ve hasta yakınlarıyla sohbet ettiler. Cumhur İttifakı büyükşehir ve Fethiye adayları halktan sevgi ve destek gördüler.

Konu hakkında açıklama yapan Cumhur İttifakı Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Mehmet Nil Hıdır, “14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla tüm doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın günlerini kutluyorum. Çevre ve Şehircilik Bakanımız, Fethiye programında birçok önemli projenin müjdesini verdi. Değirmenbaşı Mevkii’ne yapılacak olan büyük devlet hastanemizin müjdesini inşallah Sağlık Bakanımız Sayın Dr. Fahrettin Koca’dan alacağız. Hükümet yetkililerimiz şu zamana kadar Fethiye ve Muğla için hiçbir taleplerimize hayır demedi. Desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Cumhur İttifakı Fethiye Belediye Başkan Adayı Muhittin Kayabaş açıklamasında, “14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyorum. Doktorlarımız ve tüm sağlık çalışanlarımız gece gündüz demeden tüm özverileri ile hastalarımızla ilgileniyorlar. Bunlardan dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Bu arada Çevre ve Şehircilik Bakanımızı ilçemizde ağırladık. Yıllardır bekleyen körfez temizliğini gerçekleştireceklerinin sözünü verdiler. Bu müjde bizleri ve halkımızı çok mutlu etti. Öte yandan TOKİ müjdesi de bizleri çok mutlu etti. Desteklerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

 

Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (1)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (2)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (3)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (4)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (5)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (6)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (7)_640x427 Sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladılar (8)_640x427

44 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle