Hoşgeldiniz  

Saatcı’dan, Özürlülere İftar Yemeği…

admin | 19 Ağustos 2011 | Güncel A- A+

Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, bu kez de Zihinsel Özürlüler Derneği üyelerini iftar yemeğinde buluşturdu. 335 özürlü vatandaşa verilen iftar yemeğinde, Özürlü yakınları, “Allah başkanımızdan razı olsun” dedi. Dernek Başkanı Nejdet Yaman da, Başkan Saatcı ve beraberinde tüm belediye personeline teşekkür etti.

    Bu Ramazan ayında iftar çadırı sayısını ikiye çıkaran Fethiye Belediyesi, ilçe merkezindeki çadıra, Çatalarık çadırını da ekleyerek vatandaşlar tarafından büyük destek görmüştü. Her gün aralıksız verilen iftar yemeklerinin dünkü ziyaretçileri Fethiye Zihinsel Özürlüler Derneği üyeleriydi. Başkan Saatcı önderliğinde verilen yemekte, 335 zihinsel özürlü vatandaş ve yakınları iftar çadırında oruçlarını açtı. Yapılan hizmetlerin yanı sıra, herkesimden zihinsel özürlülere verdiği destekten dolayı da takdir toplayan Başkan Saatcı,  geçtiğimiz aylarda da zihinsel özürlü vatandaşlar için piknik düzenlemişti.

    Başta Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya olmak üzere tüm belediye personeline teşekkür eden Zihinsel Özürlüler Derneği Fethiye Şubesi Başkanı Nejdet Yaman, “335 özürlüye bunun yanında yakınlarına ve ailelerine yemek veriliyor. Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve personelinin organize ettiği bu yemeğimizde insanlarımız iftar yemeklerini yiyorlar. Bu denli kutsal bir günde, böyle kutsal bir hizmetin bu insanlara sunulması gerçekten bizleri mutlu etti. Böyle bir davranışın herkese örnek olmasını diliyorum. Böylesine bir davranış engellilerimizin yalnız olmadığını da belirtmek istiyorum” dedi.

200 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,7368
EURO 7,3003
BIST 8,2747
ALTIN 350,71

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle