Hoşgeldiniz  

Saatcı’dan Hal Birliğine ziyaret…

admin | 31 Ocak 2012 | Güncel

Fethiye, Çamköy ve Karaçulha Sebze Halinin bir çatı altında toplanmasının ardından Batı Akdeniz Karaçulha Hal Birliği Başkanlığına seçilen Yusuf Kazandere’ye, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve beraberinde yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur ziyarette bulundu. Başkan Saatcı, Hal Birliğinin oluşmasında destek veren herkese teşekkür ederken, Fethiye Toptancı Halinin Şubat ayı içerisinde taşınacağını söyledi.
Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı yaptığı açıklamada, “Hal Birliği oluştuktan sonra Sayın Yusuf Kazandere Hal Birliği Başkanı seçilmişti. Burada bir şeyler olsun ondan sonra ziyaret edelim demiştik. Ben her şeyden önce Yusuf Ağabey, Yönetim Kurulu ve Encümen üyesi arkadaşlara cani gönülden başarılar diliyorum. Gerçekten 1999 yılından bu yana uğraştığımız ancak beceremediğimiz, hatta spekülasyonlara yol açan, kendi kendimize biz yazıklar olsun dedik. Başkaları da bundan vazife çıkarttı. Bir şeyler söylemeye çalıştı. Ama neticede artık Hal Birliği oluştu. Hal Birliğinin oluşmasında katkıda bulunan herkese ben teşekkür ediyorum. Bu işte iyi niyetli olan herkesi tebrik ediyorum. Bütün hallerin, Çamköy’deki paketleme tesisimizin, Fethiye Toptancı halimizin buraya taşınmasında artık tek halin, Hal Birliği Başkanının emrinde yönetilme safhası kaldı. Biz Toptancı halimizi Şubat Ayı içerisinde taşıyoruz. Çamköy Paketleme Tesisi’de belli bir süreç alınacaktır. 2012 yılı içerisinde Fethiye’de tek hal burası olacak. Burada da hem tüketici hem üretici arkadaşlarımızın hepsi tek merkezde yaşamanın zevkini çıkaracak. Yıllardır başarılı işlere imza atan Yusuf Ağabeyimizin burada da başarılı olacağından şüphemiz yoktu. Burası için en doğru isimdir ve başarılı olacaktır.” dedi.
Hal Birliği Başkanı Yusuf Kazandere ise, “ Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı ve yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur Hal Birliğine nezaket ziyaretinde bulundu. Türkiye’de kurulan ilk hal birliği olarak çalışmalarımıza başladık. Bazı sorunlar olsa da üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Tekrar  bu halin oluşmasında büyük destekler veren Başkanımıza ve yardımcısına teşekkür ediyoruz” dedi.

549 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle