Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Saatçı Hoş Geldin Ziyaretinde

admin | 10 Ağustos 2011 | Güncel

    Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı yıllardan bu yana gelen geleneğine devam ediyor. Fethiyede göreve başlayan kurum ve kuruluş müdürlerine nezaket ziyareti yapıyor. Bu kapsamda Saatcı, bu sefer de Fethiye Askerlik Şubesine, Halk ve Vakıf Bankasına ziyarette bulundu. Ziyaretlerde belediye, kurumlar işbirliğinin devam etmesi vurgusu yapıldı.

   Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı “hoş geldin” ziyaretleri zincirine yeni Fethiye Askerlik Şube Başkanı Personel Yüzbaşı Cem Öztürk ile başladı. Samimi görüntülerin verildiği ziyarette Başkan Saatcı, “Valla Fatih Binbaşımız gidince yeni komutanımız geldi. Kendisine cani gönülden başarılar diliyorum. Ben 99 yılından bu yana belediye başkanıyım, yanılmıyorsam dördüncü Komutanımız geldi. Buralar bize yabancı değil, Cem kardeşimizle de aynı şekilde devam edeceğiz. Neticede hepimizin görevi hizmet etmek. Kendisini kutluyorum, ilçemize hoş geldin diyorum” dedi.

   Saatcı’nın ikinci adresi ise Halk Bankası yeni Müdiresi Didem Yılmaz oldu. Başkan Saatcı’yı kapıda karşılayan Halk Bankası Müdürü Didem Yılmaz, geldiği günden bu yana samimiyetini ve sıcakkanlılığını esirgemeyen Saatcı’ya teşekkür ederek, Yılmaz, “Başkanımız bizi onurlandırmıştır. Elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Daha fazla koordinasyon kuracağız ve destek olacağız. Çok teşekkür ediyorum. Ayağına sağlık diyorum. Bize onur verdi” dedi. Başkan Saatcı ise, “Didem Hanım ilçemizde göreve başladıktan sonra bize ziyarete gelmişti. Bizde Mehmet hocamla birlikte kendisine iadeyi ziyarette bulunduk. Halk Bankası bize yabancı bir banka değil, daha önce burada çalışan bütün arkadaşlarımızla bir samimiyet kurduk. İnşallah bu samimiyeti kurumsal çalışmaya taşımak istiyoruz. Ben kendisine ilçemize hoş geldiniz diyorum. Başarılar diliyorum” dedi.

   Başkan Saatcı ve beraberinde Başkan yardımcısı Mehmet Yılmaz Cesur’un son ziyareti ise Vakıf Bankası müdürü Kıvanç Ali Yılmaz’a oldu. Bir dönem Vakıf Bankası Fethiye şubesinde Müdür yardımcılığı yapan ve ardından Ortaca Vakıf Bank’ın müdürlüğüne atanan Yılmaz, tekrar Fethiye Vakıf Bank şubesine atandı. Atanmasının ardından Başkan Saatcı, Müdür Yılmaz’a ziyarette bulundu. Saatcı yaptığı açıklamada “Daha önce personel olarak görev yaptığınız bir bankaya, müdür olarak geri geldiniz. Bu sizin kişisel performansınızın ne kadar güçlü olduğunu gösteriyor. Bu anlamda bu olay benim Allah var, çokta hoşuma gitti. Canı gönülden kutluyorum. Allah utandırmasın, uzun süreli olsun inşallah. Daha öncede tanıyoruz zaten. Diliyorum ki Ali kardeşimizin müdürlüğü döneminde belediye, Vakıfbank ilişkileri farklı bir boyuta taşınsın.” dedi. Vakıf Bankası Müdürü Kıvanç Ali Yılmaz da, “Başkanımızın ziyaretinden büyük şeref duydum. Bu mübarek günde değerli vakitlerini ayırdı yanımıza geldi. Allah razı olsun. Her zaman emrindeyiz. Başkanım ne derse öyle olur. Sağ olsun var olsun. İnşallah bankamız ve belediye arasında güzel bir çalışma içerisine gireriz. Hayırlısıyla devam eder. Tekrar ayaklarına sağlık diyorum. Teşekkür ediyorum” dedi.

246 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle
hamle_gazetesi_ecosport_160x800