Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Saadet Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Hakkı Kavas oldu

Erkan Ilik | 11 Şubat 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

Emekli hakim ve Avukat Hakkı Kavas Saadet Partisi’nin Fethiye Belediye Başkan adayı oldu. Sosyal medyada yaptığı sıradışı çalışmalarla gündemde kalmayı başaran Saadet Partisi Türkiye’de tüm seçim bölgelerinde belediye başkan adayları olduğunu açıkladı.

Saadet Partisi Fethiye İlçe Başkanı Ramazan Yiğit yaptığı açıklamada iddia edildiği gibi ittifak çalışmaları falan olmadığını söyledi. Yiğit açıklamasında; “bizzat Genel başkanımız Temel Karamollaoğlu tarafından ifade edildiği gibi tüm belediye başkanlıkları için aday göstereceğiz. Saadet Partisi Türkiye’nin alternatifidir. Milli Görüşün ta kendisidir. Öyle devlet imkanları ve milletin vergilerinden aktarılan seçim yardımları ile yarışa girmemektedir. Tüm halkımızın vicdanıyız. Fethiye’de de Fethiye’de uzun yıllar görev yapmış emekli hakim ve halen avukatlık yapan Hakkı Kavas Fethiye Belediye başkan adayımızdır” dedi.

Saadet Partisi Fethiye Belediye Başkan adayı Hakkı Kavas sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada tüm kesimlerden oy istedi. Kavas; “milletin mukadderatını milletin azim ve kararı belirleyecektir. Ülkücü kardeşlerim, sosyal demokrat kardeşlerim, Ak Parti’ye daha önce oy veren Milli Görüşçü kardeşlerim artık ezberi bozun. Sizi kullananları bırakın. Sizin aranızda olan sizle yaşayan ve haramdan korkan ama çöpçünün bekçinin elini öpen hakim ağabeyinizim. Haydi davranın ve kullanılmayın” sözlerine yer verdi.

Diğer taraftan, Saadet Partisi Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayının önümüzdeki hafta içinde açıklanması bekleniyor.

Haber/Foto:Ayfer Kurt

Saadet Partisi Fethiye Belediye Başkan Adayı Hakkı Kavas oldu_640x362

 

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.