Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

Resmi Kurum Çalışanlarına  “İletişim” Anlatıldı

Erkan Ilik | 22 Mayıs 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Mugla, Siyaset, siyasi

 

Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Koruyucu Ruh sağlığı programı kapsamında “Çalışma Yaşamında İletişim ve Etik” konulu seminer düzenlendi. Fethiye Kaymakamlığı salonunda düzenlenen seminere resmi kurumların temsilcileri katıldı.

Fethiye Kaymakamlığına bağlı resmi kurumlarında çalışanların iletişimini arttırmak ve kurumlar arasındaki  iletişimi kolaylaştırmak amacıyla düzenlenen seminerin sunumunu; Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu müdür yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Deniz Şarlak  yaptı. Seminere katılan  Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner  konuşmasında “Vatandaşlarımıza daha iyi bir hizmet  verebilmemiz amacıyla kurumlarımızın uyum içersinde çalışmaları gerekiyor. Hem kurumlar  arasındahem de çalışanlar arasındaki iletişimi attırtmak için bu semineri düzenledik. Hayırlı ve uğurlu olsun başta Deniz Hanım olmak üzere seminerimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner  konuşmasından sonra başarılı çalışmalarından dolayı Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu müdür yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Deniz Şarlak’a teşekkür belgesi verdi. Bir saat civarında süren seminerde Seydikemer Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu müdür yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Deniz Şarlak; sözlü ve sözsüz iletişim teknikleri, iletişimin önemi, ses tonu ve vurgusu ve işyerindeki etik kuralları konularında bilgilendirmede bulundu.

Haber/Foto: Nur İlik

kaymakamlık-seminer (1)_640x427 kaymakamlık-seminer (2)_320x480 kaymakamlık-seminer (3)_640x427 kaymakamlık-seminer (4)_640x427

72 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.