Hoşgeldiniz  

Psikolog  Pelin  Karahan  İşyerini Törenle  Hizmete Açtı

Erkan Ilik | 01 Aralık 2019 | Beldeler, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

 

Fethiye’nin  yetiştirdiği  başarılı gençlerden Uzman Klinik Psikolog Pelin Karahan; Tuzla mahallesi Sadi Pekin caddesindeki  özel  muayenehanesini  törenle hizmete açtı. Eğitim kariyerini  başarılı bir şekilde tamamlayarak mesleğine  ilk adımını atan Uzman Klinik Psikolog  Pelin Karahan’ın işyerinin açılış törenine yoğun bir katılım oldu. Açılış  kurdelesini  Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Mehmet Soydemir  ile  Ayşe Tüzemen tarafından kesildi.

Fethiye’nin tanınmış Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirlerinden Sezgin ve Nadis Karahan’ın  kızı olan Uzman Klinik Psikolog Pelin Karahan, açılış töreninde yapmış olduğu konuşmada; beni bu mutlu günümde yalnız bırakmayan tüm büyüklerime ve  arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum, dedi. “Uzmanlığım insanların yaşamlarında güç kazanmasında yardımcı olmaktır” diyen Pelin Karahan “Uzman Klinik Psikolog olarak bireyin bebeklik, çocukluk, ergenlik, erişkinlik ve yaşlılığına kadar tüm yaşam süresi boyunca yaşamış olduğu sorunlara çözüm bulmak istiyorum. Özellikle; insan çocukluk, ergenlik ve yetişkin olarak yaşadığı her dönemde bazı sorunlar yaşar. Kişinin sorunlarını anlama, tanı koyma ve tedavisinin yürütülmesinin yanı sıra kişinin hayata ve sosyal çevreye uyumunun arttırılması, psikolojik sorunlarının çözümü çok yönlü bilimsel değerlendirmeyi  içeren  terapiler  ve testlerle mümkündür.  Bir doktor olarak sizlere psikolojik sağlık yönünde ki yolculuğunuzda yardımcı olmak istiyorum. Bu amaçla Fethiye’mize hizmet etmek için işyerimi açtım. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Açılış kurdelesini kesen Fethiye Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Mehmet Soydemir’de konuşmasında; Fethiye’de sağlık sektörünün her geçen gün büyüdüğüne işaret etti. Başkan Soydemir konuşmasında “Fethiye’de yaşayan vatandaşlarımızın sağlık konusunda  ihtiyacı olan bir işyerini  hizmete açmak için bir araya gelmiş bulunmaktayız. İnsan hayatında her şeyden önce sağlık gelir, sağlık çok önemlidir. Ben Esnaf hastanemizin yönetim kurulu üyesi olarak  Esnaf hastanemizin açılmasıyla Fethiye’de sağlıkta büyük ilerlemeler kaydettik. Esnaf hastanesi ile sağlık sektörü Fethiye’de büyük bir ilerleme kaydetti. Esnaf hastanemizin bulunduğu caddeye baktığınızda doktorlar, eczaneler ve sağlık kuruluşları ile dolduğunu görmekteyiz. Esnaf hastanesi gittiği her yere hareket getirdi. Pelin Karahan kızımızda psikolog olarak Fethiye’mize güzel hizmetler  verecek. Hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Haber/Foto :Hakan Çelikdemir

1351 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,1074
EURO 6,6116
BIST 7,9069
ALTIN 326,12

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle