Hoşgeldiniz  
.................................................................................. ...................................................................................

POZİTİF VAKA SIFIRLANDI AMA TEHLİKE GEÇMİŞ DEĞİL

Erkan Ilik | 10 Haziran 2020 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

POZİTİF VAKA SIFIRLANDI AMA TEHLİKE GEÇMİŞ DEĞİL

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ile Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca yapmış oldukları açıklamalarda; dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs ile ilgili Fethiye’de pozitif vakanın tamamen sıfırlandığı ifade ettiler. Bu sevindirici açıklama; Fethiye Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğünde düzenlenen Zirai Atık Toplama ve Geri Dönüşüm Noktası Protokolü imza töreninde yapıldı.

“TEHLİKE HENÜZ GEÇMİŞ DEĞİL”

Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner ve Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca pozitif vakanın Fethiye’de sıfırlandığını açıkladılar. Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner yaptığı konuşmada, “Yaşadığımız süreçte bazı sorunlarımızı unutmuş değiliz. Pandemi sürecinde Fethiye’deki tüm kurum ve kuruluşlarla dönemi sorunsuz atlattık diyebiliriz. İlçemizde vaka sayısı sıfırlandı ve yaklaşık bir ayı aşkın bir süredir herhangi bir vakaya da rastlanmadı. Emeği geçenlere ve kurallara uyan halkımıza teşekkür ediyoruz. Maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uymaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca açıklamasında, “3 aydan bu yana Belediyemiz ve Vefa Sosyal Destek Grubu özverili bir mücadele gösterdi. Bir aydan bu yana Fethiye’de pozitif vakaya rastlanmadı. Kurallara uyan herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Tehlike henüz geçmiş değil. Bütün sınır kapıları açılmış durumda. Dikkat ettiğimiz sürece bizleri güzel günlerin beklediğini düşünüyorum” dedi.(HABER/FOTO-GÖKHAN AYYILDIZ)

 

3490 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,9701
EURO 8,2035
BIST 1,1753
ALTIN 442,64

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2020 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle