Hoşgeldiniz  

Plaj Voleybolunda Şampiyonlar Belli Oldu

Erkan Ilik | 09 Haziran 2014 | Güncel

Plaj Voleybolunda Şampiyonlar Belli Oldu

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından düzenlenen ‘Nestea Pro Beach Tour’un ilk ayağında erkeklerde Murat Giginoğlu – Selçuk Şekerci takımı, kadınlarda ise Burcu Atasoy – Fatma Yıldırım çifti şampiyon oldu.

Fethiye Belediyesi ile Çalış Turizm ve Tanıtma Derneği tarafından düzenlenen, ‘Nestea Pro Beach Tour’ final karşılaşmaları ile tamamlandı. Turnuvada, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 48 sporcudan oluşan 24 takım şampiyonluk için mücadele etti. Çalış Plaj Voleybolu Tesisleri’nde 3 gün devam eden turnuva, zorlu karşılaşmalara sahne oldu. Müsabakaları yerli ve yabancı turistler de ilgiyle izledi.

Turnuvanın kadınlar finalinde milli sporcular Burcu Atasoy – Fatma Yıldırım çifti ile Bahanur Şahin – Selin Yurtsever çifti karşılaştı. Seyircilerin yoğun ilgi gösterdiği maçta 2 seti de kazanan Burcu Atasoy – Fatma Yıldırım çifti şampiyon oldu. Turnuvada Meliha İsmailoğlu – Esra Betül çifti de 3’üncülüğü elde etti. Erkeklerde ise final maçı milli sporcular Murat Giginoğlu – Selçuk Şekerci ikilisi ile Murat – Hakan Göğtepe kardeşler arasında oynandı. Büyük çekişmeye sahne olan maçı kazanan, Murat Giginoğlu – Selçuk Şekerci ikilisi turnuvayı şampiyon tamamladı. İsmail Dericioğlu – Eren Uğur ikilisi de 3’üncü oldu. Karşılaşmaların ardından turnuvada dereceye giren sporculara madalya ve kupaları verildi. Şampiyonluğa uzanan sporcular Burcu Atasoy – Fatma Yıldırım ile Murat Giginoğlu – Selçuk Şekerci takımı aynı zamanda 15 bin liralık ödülü paylaştı. Kadınlarda Burcu Atasoy erkeklerde ise Murat Giginoğlu Fethiye etabının en değerli oyuncuları seçildi. (FG)

Plaj Voleybolunda Şampiyonlar Belli Oldu 2_640x427 Plaj Voleybolunda Şampiyonlar Belli Oldu 3_640x427 Plaj Voleybolunda Şampiyonlar Belli Oldu 4_640x427 Plaj Voleybolunda Şampiyonlar Belli Oldu_640x427

3473 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle