Hoşgeldiniz  

Özel Son Atılım’da 23 Nisan Coşkusu

Erkan Ilik | 24 Nisan 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem A- A+

Özel Son Atılım’da 23 Nisan Coşkusu

Türk ve Dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 99.’ncu yıl dönümü sebebiyle Son Atılım ailesi şenliklerde coşkulu bir gün geçirdi.

Atılım ailesi Özgecan anıtında Fethiye Protokolü eşliğinde başlayan yürüyüşte tüm okul personeli, veli ve öğrencileri ile yerini aldı. Beşkaza meydanında son bulan yürüyüş stantlarda çocuklar için kurulan etkinliklerle devam etti.

Kurum öğretmenlerinin günler öncesinden özenle hazırladıkları etkinliklerde çocuklar gönüllerince eğlendi. Karaoke ile şarkı söylerken, bir yandan ebru sanatı ile marifetlerini ortaya koyan çocuklar, kum boyama tekniği ile devasa tablolar ortaya çıkardılar. Yüz boyama köşesinde istedikleri karaktere bürünen çocuklar; Atatürk panosu önünde Atatürk ile fotoğraf çekilip bu güzel günü ölümsüzleştirdiler. Kurum standına palyaço ve minnie mouse karakterlerinin hediye ettikleri balonlarla veda ettiler.

Kurum Müdürü Hakan GÖKÇEN şenlik sonunda duygularını şu sözlerle ifade etti; “99.’ncu yıl dönümünü kutladığımız bu özel tek çocuk bayramında geleceğimizin teminatı çocuklarımızı mutlu etmek bizim en büyük görevimizdir. Tüm çocukların ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutlar sevgi, barış ve huzur dolu bir dünyada yaşamalarını temenni ederim.”dedi.

 

Özel Son Atılım 23 Nisan Coşkusu (1)_433x480 Özel Son Atılım 23 Nisan Coşkusu (2)_640x480 Özel Son Atılım 23 Nisan Coşkusu (3)_640x480 Özel Son Atılım 23 Nisan Coşkusu (4)_640x480

369 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

code

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 6,7445
EURO 7,5809
BIST 8,4994
ALTIN 368,19

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle