Hoşgeldiniz  

Özel Fethiye’de İstiklal Marşı Heyecanı

Erkan Ilik | 14 Mart 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Özel Fethiye’de İstiklal Marşı Heyecanı

Türk Milletinin Kurtuluş Mücadelesi’nin ardından sahip olduğu en büyük değer olan İstiklal Marşımızın kabul edilişinin 98. Yılı Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında coşkuyla kutlandı.

Türk milleti olarak bu kadar zor şartlarda kazanılmış olan İstiklalimizin sembolü şanlı bayrağımız göklerde dalgalanırken seslendirdiğimiz İstiklal Marşımız ve bu marşımızın yazılış süreci bir kez daha hafızalarda canlandı. Öğrencilerin şiirler okunduğu programda Sosyal Bilgiler Öğretmeni Mesut Atlı günün anlam ve önemini anlatan konuşmasını yaptı. Ardından 7.sınıf öğrencisi Defne Bingöl’ün okuduğu şiir ile program devam etti. “İstiklal Marşı’mızı” güzel okuma yarışmasına katılan öğrencilere ödüllerinin verilmesinden sonra “İstiklal Marşı’mızı” güzel okuma yarışmasında İlçe birinciliği için okulumuzu temsil eden 4. Sınıf öğrencisi Defne Arslan ile 7. Sınıf öğrencisi İbrahim Baran Çavdar’ın İstiklal Marşımızı okumasıyla program sona erdi.

Yüce Atatürk, İstiklal Marşı’mızın yazarı merhum Mehmet Akif Ersoy ve şehitlerimizi bu önemli günde Özel Fethiye Eğitim Kurumlarında minnet, şükran ve rahmetle anıldı.

Haber Merkezi

Özel Fethiye’de İstiklal Marşı Heyecanı (1)_640x424 Özel Fethiye’de İstiklal Marşı Heyecanı (2)_640x424 Özel Fethiye’de İstiklal Marşı Heyecanı (3)_640x424 Özel Fethiye’de İstiklal Marşı Heyecanı (4)_640x424

41 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle