Hoşgeldiniz  

Özel Fethiye Teniste İl Birincisi

Erkan Ilik | 14 Mart 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

Özel Fethiye Teniste İl Birincisi

Özel Fethiye Eğitim Kurumları, sportif başarılarına bir yenisini daha ekledi.

4-8 Mart 2019tarihlerinde Muğla’da düzenlenen okullar arası Yıldız Erkek ve Yıldız Kız Tenis İl Turnuvasına Özel Fethiye Eğitim Kurumları takımı da katıldı.

Muğla’da düzenlenen okullar arası tenis il birinciliği turnuvasında Özel Fethiye Eğitim Kurumları yıldız erkek ve yıldız kız takımları başarılı maçlar çıkardı. Yapılan maçların sonucunda Yıldız Erkek takımı İl İkincisi, Yıldız Kız Takımı İl Birincisi oldu.

Özel Fethiye Eğitim Kurumlarını ve Fethiye’yi Muğla il seçmelerinde başarılı bir şekilde temsil eden öğrenciler büyük bir başarı örneği göstererek herkesin gururu oldu. Yıldız Kız takımı elde ettiği birincilikle İzmir’de düzenlenecek grup müsabakalarında Muğla’yı temsil edecektir.

Kazanılan bu zafer sonrasında Özel Fethiye Eğitim Kurumları Okul Müdürü Ayser Yılmaz, “Öğrencilerimiz elde ettiği başarılar bizleri gururlandırdı. Tenis gibi zor bir spordan il birinciliği elde etmek bizim için ayrı bir gurur tablosu oldu. Başta öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, çalıştırıcılarını ve en büyük destekçileri olan ailelerini tebrik ve teşekkür ediyorum. Grup yarışmalarında öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Özel Fethiye Teniste İl Birincisi (1)_640x480 Özel Fethiye Teniste İl Birincisi (2)_640x480

38 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle