Hoşgeldiniz  

Osman Özer’e veda yemeği

admin | 26 Ocak 2012 | Güncel

Fethiye Belediyesi İmar Müdürlüğünde 8 yıl çalışan Osman Özer’in emekliye ayrılmasından dolayı, Fethiye Belediyesi İmar Müdürlüğü tarafından Alesta Yat Otelde bir yemek düzenlendi.
Özer, Fethiye İmar Müdürlülüğü tarafından kendisi için düzenlenen veda yemeğinden çok mutlu olduğunu ifade etti.
Fethiye Belediyesi İmar Müdürlüğünde görev yapan Afet yönetim merkezi sorumlu Jeofizik mühendisi Sadi Çidem yaptığı açıklamada, “Bu akşam bir araya gelip yemek yememizin amacı, imar müdürlüğümüzde 8 yıl görev yapan arkadaşımız Osman Özer’in emekliye ayrılmasıdır. İmar müdürlüğü adına Osman Özer abimize bundan sonraki yaşantısında başarılı sağlıklı günler diliyorum” dedi.
Fethiye Belediyesi İmar Müdürlüğünde emekliye ayrılan Osman Özer ise konuşmasında, “Arkadaşlarımızın tertip ettiği bu veda yemeği için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Fethiye Belediyesi imar müdürlüğünde çalışmış olmaktan dolayı, bu arkadaşlarımızla da aynı mesaiyi yapmış olmaktan dolayı, Fethiye Belediyesinin bir elemanı olmaktan dolayı büyük bir gurur duyuyorum. Arkadaşlarımızın hepsine bu geceyi düzenlediklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

371 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *
Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklam? Gizle