Hoşgeldiniz  
-----------------------------------------

Okullar Arası Afiş Yarışmasının Ödül Töreni Yapıldı

Erkan Ilik | 27 Kasım 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Kültür, Mugla, Siyaset, siyasi A- A+

 

Ölüdeniz Rotary Kulübü’nün Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü, Fethiye Kaymakamlığı, Fethiye Belediyesi, Kent Konseyi, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve birçok Sivil Toplum Kuruluşları tarafından desteklenen Orman Dostları Projesi kapsamında düzenlenen İlkokul, Ortaokul ve Liseler Arası resim ve afiş yarışmasının ödül töreni Fethiye Kültür Merkezinde yapıldı. Törene ilgili resmi ve sivil kuruluşların temsilcileri ile öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldılar. Törende Fethiye Orman İşletme Müdürlüğü bir sunum yaptı. FETAV Çocuk Korosu orman ve ağaçlarla ilgili şarkılardan oluşan mini bir konser verdi. Törende sponsorlara teşekkür belgeleri takdim edildi. Daha sonra Yarışmada dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Yarışmada dereceye giren öğrenciler ve okulları ise İlkokullar arasında;  Özel Fethiye İlkokulundan Güldeniz Çolak Birinci, Özel Hatam İlkokulundan Elif Sen Kanber ikinci, Bilim ve Sanat Merkezinden İdil Perçin Üçüncü oldular. Özel Hatam İlkokulundan Aslan Demirci mansiyon aldı. Liseler arasında; Belediye Fen Lisesinden Zehra İrem Uçar Birinci, Şefika Pekin Kız Meslek Lisesinden İrem Şengür ikinci, Belediye Fen Lisesinden Aybüke Karadeli üçüncü oldular. Belediye Fen Lisesinden Eray Demir mansiyon aldı.

Projeye katkıda bulunan kuruluşlar sosyal sorumluluk projelerine katılan gençlerin ve çocukların ilgisinden mutlu olduklarını ifade ettiler.

Haber/Fotoğraf: Hakan Çelikdemir

 

349 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

* * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Bu Kitabı Okumalısınız!

Bu Kitap Başucu Kitabıdır
DOLAR 5,9107
EURO 6,5557
BIST 7,6870
ALTIN 296,62

Çok Okunan Haberler

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir. © 2019 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle