Hoşgeldiniz  
ford_940x100_courier

OKUL YARARINA KERMES

Erkan Ilik | 24 Nisan 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem

OKUL YARARINA KERMES

Kargı Şehit Refik  Cesur İlkokulu Okul Aile Birliği Başkanlığı  ve Mahalle Muhtarlığı tarafından organize edilen kermese yoğun ilgi oldu. Gelirinin okul ihtiyaçların için harcanacağı kermese katılan öğrenciler ve veliler  yerel sanatçılar Gonca ve Ali Tunç’un söylediği şarkılar eşliğinde güzel bir gün geçirdiler.

Kargı Şehit Refik Cesur İlkokulu ve Kargı Mahalle Muhtarlığı tarafından okul yararına kermes düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen kermeste öğrenciler ve veliler kendi yaptıkları gıda ve el işi ürünlerini satışa sunarken katılımda vatandaşlar tarafından oldukça yoğun oldu.  Okul bahçesi kapısında kermese katılan vatandaşları karşılayan Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt ve okul müdürü Halil Alaylı, herkese çok teşekkür etti. Fethiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Faruk Kaya, Fethiye Devlet Hastanesi Baş Hekimi Yavuz Okulu ve bazı kurum müdürleri ve okul müdürlerinin de katıldığı kermeste,  Fethiye Belediyesi Kent Orkestrası sanatçıları ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Ali Tunç’da sahne alarak birbirinden güzel şarkıları seslendirdi. Kermese katılımın oldukça yoğun olduğunu söyleyen Kargı Şehit Refik  Cesur İlkokulu Müdürü Halil Alaylı, “Kermesimiz okul aile birliğimiz ve mahalle muhtarlığı tarafından ortaklaşa olarak düzenlendi. Katılımdan oldukça memnunuz. Kermesten elde ettiğimiz geliri okulumuzdaki ihtiyaçlar için harcayacağız” dedi.

“ÖRNEK BİR MAHALLE OLACAĞIZ”

Kargı Mahallesi Muhtarı Cafer Söğüt ise,” 31 Mart tarihinde yapılan seçimlerin öncesinde mahalle halkımıza yerine getirmek üzere vermiş olduğumuz vaatlerimiz vardı. Seçimlerde vatandaşlarımız bize teveccüh gösterdi ve  bizi seçtiler. Bizde ihtiyar heyetimiz ile birlikte çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık ve bu çalışmaları yapmaya başladık. Vaatlerimizin birisi de okulumuzun güzelleştirilmesi idi. Bizde okul aile birliği ve okul müdürlüğünün bu çalışmasına katkıda bulunduk ve sonuçtan da gayet memnunuz. Önümüzdeki günlerde mahallemiz adına daha güzel çalışmalar yaparak Fethiye’de örnek bir mahalle olmayı hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

Haber/Foto: Nur İlik

okul yararına kermes (1)_640x480 okul yararına kermes (2)_640x480 okul yararına kermes (3)_640x480 okul yararına kermes (4)_640x480 okul yararına kermes (5)_640x360

67 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu Fethiye * * * * * Oscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.