Hoşgeldiniz  

Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti

Erkan Ilik | 12 Nisan 2019 | Beldeler, Eğitim, Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

 

Nursel Özdemir kurumları her yıl olduğu gibi hem Fethiye’de hem Seydikemer’de Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle ziyaretlerde bulundu.

Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü nedeniyle, Seydikemer İlçe Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, Fethiye İlçe Emniyet Müdürü Cemil EmreSüel ziyaret edilerek emniyet müdürleri nezdinde tüm polis teşkilatının kuruluş yıldönümünü kutlandı.

Nursel Özdemir Kurumları adına ziyaretlereKurucu Salih Dündar, Fethiye Kurum Müdürü Gizem Kaplan, Seydikemer Kurum Müdürü Ayşe Dündar Yiğit ve beraberinde öğrenciler ve veliler de katıldı. Yapılan ziyaretlerde emniyet müdürleri çocukları sevdi. Sıcak ortamda yapılan bir ziyaret oldu. Aynı zamanda kurum öğrencileri tarafından hazırlanan el yapımı tablo ve hediyelik eşyalar emniyet teşkilatımıza takdim edildi.

Özel Nursel Özdemir kurumları kurucusu Salih Dündar, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da Türk Polis Teşkilatının kuruluş yıldönümü nedeniyle ziyaretlerde bulunduk. Türk Polis Teşkilatının, ülkemiz ve insanlarımız için öneminin farkındayız. İnanılmaz zor görevlerinin olduğunu biliyoruz. Bizler de minimum da olsa moral ve destek olabilmek için kurum müdürlerimiz,  ailelerimizve öğrencilerimizle ziyaret etmek istedik. Her iki emniyet müdürümüze de bu sıcak karşılamalar için teşekkür ediyoruz. Herkesin bildiği gibi uzun yıllardır birçok ortak faaliyette emniyetimizle birlikte olduk. Devletimizin bu güzide kurumlarıyla, engelli bireylerimizin ortak faaliyetleri devam edecektir. Ayrıca Fethiye eski emniyet müdürümüz ve velimiz Olan İhsan Aytanç adına kurumumuzda küçük bir kutlama programı da düzenledik. Bu bağlamda Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yılı kutlu olsun. Görevlerinde tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyoruz” dedi.

Haber/Foto: Hakan Çelikdemir

Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti (1)_513x480 Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti (2)_640x375 Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti (3)_372x480 Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti (4)_640x402 Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti (5)_640x410 Nursel Özdemir’den Polis Haftası Ziyareti (6)_640x480

44 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle