Hoşgeldiniz  

Nursel Özdemir’de Dil Ve Konuşma Eğitimi Devam ediyor

Erkan Ilik | 11 Ocak 2019 | Genel, Güncel, gundem, Siyaset, siyasi

 

Özel Nursel Özdemir Özel Eğitim Merkezi dil ve konuşma eğitimlerine devam ediyor. Seydikemer ve Fethiye’de bulunan kurumlarda dil ve konuşma bozuklukları uzmanı Azize Kılıç ve alanında uzman özel eğitim alan öğretmenleri ile birlikte yürüttüğü “Dil Terapi” seansları oldukça başarılı geçerken, eğitim alan öğrenciler bu durumdan oldukça memnun.

Kurulduğundan bu yana birçok dil ve konuşma problemi yaşayan gerek yetişkin gerekse çocuklarla eğitimlerde büyük başarılar edinen kurum, eğitimlerine her geçen gün daha fazla yenilik katmaya devam ediyor.

Nursel Özdemir Kurumları kurucu müdürü ve psikolojik danışman Salih Dündar konuyla ilgili olarak, “2002 den bu yana hizmet verdiğimiz Nursel Özdemir kurumumuzda yoğun talep ve ihtiyaç üzerine Dil ve Konuşma programını da açarak hizmet vermeye başladık.  Dil ve Konuşma bozuklukları program içerisinde gecikmiş dil ve konuşma, artikülasyon bozukluğu, kekemelik, özgün konuşma bozukluğu, apraksi, afazi, otizme bağlı konuşma bozukluğu, dudak- damak yarıklığı ve travmalara bağlı oluşan konuşma bozuklukları üzerine eğitimler de yer vermekteyiz. Bünyemizde çalışan dil ve konuşma uzmanı Azize Kılıç’ın yanı sıra özel eğitim alan uzmanlarımız bu bozuklukların giderilmesine yönelik yoğun çalışmalar yaparak dil ve konuşma problemlerini kontrol altına alıp gelişimlerine destek olmakla birlikte birçok öğrencinin de bu eğitimlerden sonra sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlamaya devam etmektedir. Çevremize baktığımızda aslında birçok konuşma problemi çeken bireyler olduğunu görebiliriz. Bu sebeple kurumlarımızda destek eğitim programına uygun olan herkese, devlet destekli ücretsiz eğitim vermeye hazırız. Dil ve konuşma bozukluğu olan bireylerin tek yapması gereken kurumlarımıza gelerek detaylı bilgi alması ve bu süreci birlikte takip etmek için işbirliğinde olması gerekmektedir. Bizler Nursel Özdemir Özel Eğitim Kurumları olarak hem Seydikemer hem de Fethiye’de bulunan kurumlarımızda uzman kadromuzla eğitim vermeye her zaman hazırız” dedi.

Haber/Foto:Hakan Çelikdemir

Nursel Özdemir’de Dil Ve Konuşma Eğitimi Devam ediyor (1)_360x480 Nursel Özdemir’de Dil Ve Konuşma Eğitimi Devam ediyor (2)_640x480 Nursel Özdemir’de Dil Ve Konuşma Eğitimi Devam ediyor (3)_360x480 Nursel Özdemir’de Dil Ve Konuşma Eğitimi Devam ediyor (4)_360x480

 

90 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
mutlaka okunmalı
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?

*

EN SON HABERLER

Özel Reklam Alanı

Helvacıoğlu FethiyeOscar Rent A Car * * * * *

Haberlerin kopyalanması telif hakkı ihlalidir © 2016 FETHIYE GAZETESİ Tüm Hakları Saklıdır.
Reklamı Gizle